1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. 7 inšpirácií pre saunu v domácnosti alebo v záhrade

7 inšpirácií pre saunu v domácnosti alebo v záhrade

Sauna v dome alebo na záhrade – inšpirujte sa a vyberte si štýl, ktorý bude ladiť so štýlom budovy.

Sauna v dome alebo na záhrade je luxus, ktorý si môže dovoliť čoraz viac ľudí. Typ sauny závisí od preferencií používateľov, ale nie je to len typ, ktorý je potrebné zvážiť. Sauny vyrábame podľa individuálnych návrhov, ktoré umožňujú ich dokonalé zladenie so štýlom a atmosférou domu a záhrady. Pozrite si našich sedem realizácií – sme výrobca, ktorý k tejto téme pristupuje s vášňou!

Sauna, ktorá ladí s interiérom a záhradou. Objavte 7 nápadov na saunu.

Pre každého zákazníka pripravíme individuálny návrh a vizualizáciu. Preto si ešte pred realizáciou môžete pozrieť, ako sauna zapadne do vášho domu alebo záhrady.

1. tradičná fínska sauna

Začnime tradičným dizajnom. Sauna je vyrobená z lipového dreva, ktoré je veľmi príjemné na dotyk a podporuje relaxačnú atmosféru. Kúpeľňu môže dopĺňať tradičná fínska sauna.

2. Sauna v horskom štýle

Drevená domáca sauna môže byť dokončená so špeciálnou a jedinečnou výzdobou, napríklad v horskom štýle. Povrchová úprava by mala ladiť s interiérom budovy, aby tvorila ucelený celok. Prezentovaná sauna dokonale zapadá do atmosféry Zakopaného.

3. Sauna v škandinávskom štýle

Na druhej strane, škandinávsky štýl sa dobre hodí do minimalistického interiéru. Prírodný materiál, t. j. drevo, bol natretý svetlou farbou. Okrem toho sme saunu dokončili benátskym zrkadlom, ktoré opticky zväčšuje priestor a robí zo sauny minimalistický objekt.

4. Sauna v podkroví

Ak si myslíte, že nemáte priestor na domácu saunu… My niečo vymyslíme! Nechajte sa inšpirovať touto skromnou podkrovnou saunou. Vďaka presklenej prednej časti sauna opticky nezaberá veľa miesta, takže miestnosť sa nezmenšuje.
Malá záhradná sauna s terasou a presklenou plochou

5. moderná záhradná sauna

Môže byť sauna moderná? Samozrejme – zistíte to v tejto záhradnej saune. Samotná stavba je veľmi moderná a fasáda budovy je navyše pokrytá plechom v módnej antracitovej farbe.
Fínska záhradná sauna

6. Exkluzívna záhradná sauna s lodžiou a grilom

Saunový domček typu „všetko v jednom”. Budova bola navrhnutá tak, aby plnila komplexnú funkciu miesta pre voľný čas a rekreáciu. Saunu dopĺňa nielen miestnosť s toaletou a sprchou, ale aj lodžia a gril s udiareň a barom.

7. Moderná fínska sauna

Tentoraz predstavujeme modernú domácu saunu. Jedinečný štýl podčiarkuje sklenená stena a valcový sporák.

7 príkladov domácich a záhradných sáun umožnilo prezentovať výber povrchovej úpravy a štýlu.

Predstavili sme 7 nápadov na domáce a záhradné sauny. Ku každej realizácii pristupujeme s veľkým nadšením. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Sauna je investícia na dlhé roky, preto veríme, že by mala ladiť so štýlom domu a záhrady. Sme však otvorení novým nápadom!

Pozrite si naše ďalšie realizácie: Realizácie