1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. Bezplatná vizualizácia sauny – objednajte si projekt sauny!

Bezplatná vizualizácia sauny – objednajte si projekt sauny!

Snívate o súkromnej saune, ale stále sa pýtate, či je pre ňu vo vašom dome alebo záhrade miesto? Skvelé! Tento text je určený práve vám! V niekoľkých krátkych odsekoch vám načrtneme, ako to vyzerá u nás: od stretnutia, cez vizualizáciu voľnej sauny až po realizáciu.

Prvým krokom k vlastnej saune je stretnutie s dodávateľom. Počas rozhovoru sa radi dozvieme viac o vašej vízii. Porovnáme vašu predstavu s realitou a odpovieme na všetky otázky a obavy. Nebojte sa – splníme vám väčšinu saunových snov.

Fázy realizácie saunovania:

  1. stretnutie s klientom
  2. diskusia o očakávaniach klienta a obhliadka miesta.
  3. tvorba vizualizácií a individuálneho dizajnu
  4. realizácia sauny v priestoroch zákazníka

Aké sú technické požiadavky na domácu alebo záhradnú saunu?

Máte už plán, kde bude sauna umiestnená? Minimálne požiadavky, ktoré musia byť splnené, sú prístup k elektrickej energii a voľný priestor 1,5 m x 2 m. To nie je veľa, však? Takže sa blížime k realizácii!

V ďalšej fáze si vyberte typ sauny: suchá, mokrá, fínska, soľná, kombinovaná… je ich viacero.

Možno ste si už stanovili svoje očakávania a vybrali konkrétny typ sauny. Vy nie? Na tom nie je nič zlé. Počas rozhovoru spoločne určíme a poradíme najlepší typ.

Bezplatná vizualizácia vašej domácej alebo záhradnej sauny.

Vašu víziu prenesieme na papier. Len tak. No, možno nie na papieri, ale v počítačovom programe… Ale konečne môžete vidieť plánovanú saunu. Teraz je váš krok – čas na schválenie.

Pokračujeme v návrhu sauny – individuálny prístup je zaručený. Vaša sauna bude jedinečná.

Šablónam hovoríme jednoznačné nie. Na základe rozhovoru a po zistení parametrov cieľového priestoru sauny sa vypracuje individuálny návrh. Stalo sa nám (čo máme radi!), že máme nezvyčajné usporiadanie. Možno by vášmu miestu vyhovoval horský povrch alebo iné regionálne prvky? Ak sa však rozhodnete pre minimalizmus, moderný štýl alebo klasiku – žiadny problém! Áno, ako sme už spomenuli, sauny sú navrhnuté individuálne.

Od návrhu sauny až po… dielňu.

Návrh vrátane prefabrikovaných stien, pätiek a ďalších doplnkov sa po schválení odovzdá do dielne. Čas na stavbe šetríme na minimum, väčšinu komponentov montujeme v našej dielni. Odtiaľ je už len krok k poslednej fáze – k vašej domácej alebo záhradnej saune.