BOAZERIA ANGIELSKA

ANGIELSKA BOAZERIA DO WNĘTRZ KLASYCZNYCH ORAZ NOWOCZESNYCH

Panele ścienne typu boazeria angielska to doskonałe wykończenie wnętrz zarówno klasycznych jak i tych bardziej nowoczesnych. Dowolna konfiguracja paneli pozwala na stworzenie idealnego rozwiązania dla każdego wnętrza.

Panele wykonane wyłącznie z litego drewna to gwarancja jakości na lata oraz pewność o swoje zdrowie. 

W naszym asortymencie znaleźć można dwa wzory paneli angielskich, ponad to projektujemy oraz tworzymy wzory pod indywidualne potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niestandardowy wzór boazerii angielskiej lub paneli ściennych, zgłoś się do nas. Przygotujemy projekt, stworzymy wizualizację i przedstawimy pełną ofertę.

Oferujemy również montaż naszych paneli w celu ułatwienia zakupów i zapewnienia pełnej satysfakcji z naszych usług i produktów. 

Supine - produkcja boazerii angielskiej

KOLORY

Istnieją trzy możliwości wykończenia paneli boazerii angielskiej wykonanej z drewna

  • Pierwsza z możliwości to bezbarwne lakierowanie drewna tak by je zabezpieczyć ale pozostawić jego naturalny kolor oraz strukturę. 
  • Druga możliwość to olej pozwalający na uzyskanie dowolnego koloru oraz pozostawienie struktury drewna. 
  • Ostatnia z możliwości to pomalowanie boazerii dowolnym kolorem z palety RAL kryjącym strukturę drewna. 

Boazeria angielska w dowolnym kolorze z palety RAL z efektem pełnego krycia.

Boazeria angielska w dowolnym kolorze z palety RAL z efektem zachowania struktury drewna.

MODELE BOAZERII ANGIELSKIEJ

Boazeria angielska - Classic BA1

Model Classic to klasyczna boazeria angielska komponująca się z prostymi kształtami. Bardzo często stosowana na korytarzach czy klatkach schodowych. Prosta konstrukcja z cokołu górnego, boazerii ułożonej pionowo i cokołu dolnego pozwala na układanie całości w różnych kątach, skosach czy na schodach.

Boazeria angielska - Modern BA2

Model Modern dzięki swej lekkości i prostocie doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Wewnętrzne panele możliwe do wykonania w różnych wielkościach pozwalają na wkomponowanie paneli zarówno do dużych jak i nie wielkich pomieszczeń. 

Supine - produkcja boazerii angielskiej

MONTAŻ BOAZERII ANGIELSKIEJ

Wiemy jak trudny może być montaż boazerii angielskiej, dlatego też oferujemy usługę montażu w celu ułatwienia zakupu naszych produktów. Usługa ta wyceniana jest indywidualnie w zależności od ilości zakupionego produktu oraz lokalizacji montażu. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

pl Polish
X