1. SUPINE
  2. Blog domki 35m2
  3. Całoroczne domki bez pozwolenia już w ofercie producenta Supine

Całoroczne domki bez pozwolenia już w ofercie producenta Supine

Całoroczne domki bez pozwolenia na budowę pojawiły się już w ofercie producenta Supine.

Wieloletnie doświadczenie w budownictwie z drewna pozwoliło nam wprowadzić do oferty domy bez pozwolenia. Do tej pory nasze realizacje łączyliśmy z saunami ogrodowymi. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zdecydowaliśmy oferować również niezależne budynki. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi projektami domków bez pozwolenia.

Rekreacyjny dom 35m² z tarasem– na zgłoszenie.

Całoroczny, rekreacyjny domek Ariel z przestronnym tarasem w skandynawskim stylu. To minimalistyczna, choć ciekawa i nowoczesna bryła. Przeszklona sypialnia z wyjściem na taras zapewnia nie tylko jasną przestrzeń, ale i bliższy kontakt z naturą. Więcej szczegółów i informacji technicznych znajduje się na stronie Domu Ariel.

Całoroczny dom szkieletowy – bez pozwolenia na budowę.

Kolejny minimalistyczny projekt domu modułowego Vanessa, tym razem w stylu holenderskim. Domek bez pozwolenia na budowę ma płaski dach oraz duże przeszklenia, a także zadaszony taras. Te elementy sprawiają, że jest bardzo nowoczesny i zachwyca formą. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Domu Vanessa.

the fog melts in a clearing in a pine forest

Nowoczesny dom z antresolą – na zgłoszenie budowy.

Drewniany dom modułowy Martin z sypialnią na przeszklonej antresoli. Jednospadowy dach tego domku na zgłoszenie dodaje mu nowoczesnego i nietypowego charakteru. Drewniany budynek otoczony jest z dwóch stron tarasem, który zbliża do natury i pozwala na odpoczynek na jej łonie. Wszystkie szczegóły i informacje dostępne są na stronie Domu Martin.

Dom bez pozwolenia na budowę – indywidualny projekt – konfigurator.

Nasze domy na zgłoszenie to spełnienie marzeń inwestorów. W związku z tym oferujemy skorzystanie z konfiguratora, gdzie można wybrać m.in. takie elementy, jak elewację zewnętrzną, wykończenie ścian wewnętrznych, podłóg oraz wybór dodatków. Nasza kompleksowa oferta uzupełniona jest o saunę domową, balię, czy instalację fotowoltaiczną. Konfigurator znajduje się na stronach z projektami konkretnych domów bez pozwolenia na budowę, w związku z tym zapraszamy do skorzystania i wybrania swojego wymarzonego domu.

Czy montaż domku bez pozwolenia możliwy jest w zimie?

Jak wygląda konstrukcja domków na zgłoszenie? Jak należy przygotować podłoże? Jakie instalacje podciągnąć do budowy? Na wszelkie pytania związane z budową domów bez pozwolenia na budowę przygotowaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Znajdują się one w sekcji FAQ. Oczywiście służymy pomocą i chętnie osobiście odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości związane z budową domu na zgłoszenie.

Zapraszamy do kontaktu:

(+48) 795 600 656

sklep@supine.eu

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Supine – producent całorocznych domów bez pozwolenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie m.in. w budowie saun ogrodowych pozwoliło nam wprowadzić do oferty realizację całorocznych domów na zgłoszenie. Nasze portfolio stale poszerzamy i w związku z tym zachęcamy do obserwacji naszej pracy w social mediach: Instagram.