Domki do 35m2

Nasze domy budowane w konstrukcji szkieletowej to gwarancja ciepła w zimowe dni, miłego chłodu w letnie upały oraz środowiska bliskiego naturze. Stwórz z nami swój wymarzony kont. Wybierz jeden z naszych modeli lub zaproponuj własny projekt który dostosujemy do naszej technologii.

NOWOCZESNE DOMY DO 35M2

Twój własny dom bez pozwolenia

Domy SUPINE to stworzone przez nas całoroczne, ocieplane domki o powierzchni do 35 m2 o najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej, skandynawskiej technologii nasz produkt pomaga spełnić Twoje marzenia o indywidualnej inwestycji. Ekologiczne podejście przy budowie domków jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zajmujemy się również montażem paneli fotowoltaicznych. Przedsięwzięcia realizujemy na terenie całej Polski, a także w innych miejscach na świecie. Zobacz, co składa się na powstanie Twojego wymarzonego domku.

W zgodzie z naturą

Nasza działalność ma ogromny wpływ na nasze otoczenie, nie zawsze jest to dobry wpływ. Dlatego, chcąc zbilansować negatywne działania jakie niesie za sobą praca z drewnem, staramy się oddać naturze to co z niej zabraliśmy. Mamy nadzieję że nasze działanie zostanie powielone przez inne firmy, i razem zadbamy o lepszą przyszłość kolejnych pokoleń.

Więcej o akcji znajdziesz tutaj.

Prosta droga do własnego domu.

Skorzystaj z konfiguratora i wyceń swój wybrany dom oraz odbierz instrukcję zgłaszania budowy.

Oferta przyjdzie na podany e-mail

Zgłoś zamiar budowy i poczekaj 21 dni na zgodę z urzędu

Instrukcję zgłoszenia budowy dostaniesz wraz z ofertą

Skontaktuj się z nami i zamów swój dom
Wykonaj fundamenty zgodnie z otrzymanym od nas projektem
Resztę prac pozostaw nam

Wybierz swój dom bez pozwolenia na budowę

Funkcjonalność
i design 

W naszych projektach priorytetem jest najwyższej jakości design oraz wytrzymałe, ekologiczne materiały budowlane. Stawiamy na ponadczasowość i użytkowość, które są dla nas niezaprzeczalnym wyznacznikiem solidnego wykonania domku bez pozwolenia. Dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych, wykorzystujemy potencjał energooszczędnych odnawialnych źródeł energii przez co dom do 35m2 staje się jeszcze bardziej funkcjonalny i bezproblemowy. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej interesującą dla Ciebie ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej produkt, który umożliwi spełnienie marzeń o własnym domku z drewna.