Supine to prężnie rozwijająca się firma, skupiająca w swoich szeregach zarówno młodych, energicznych specjalistów jak i pełnych wiedzy, doświadczonych fachowców. To połączenie gwarantuje harmonijne działanie i płynną obsługę klientów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli prywatnych domów, jak również do firm, rolników i wszelkiego rodzaju instytucji, które chcą zacząć wykorzystywać energię dostępną dzięki promieniowaniu słonecznemu.

Stałe podnoszenie kwalifikacji pomaga nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Cały proces, od złożonego zapytania, poprzez doradztwo, przygotowanie oferty, aż po skrupulatne sporządzenie projektu i kompleksowe jego wykonanie odbywa się w przyjaznych okolicznościach.

Nasza misja polega na zapewnieniu klientom dostępu do niewyczerpalnych i odnawialnych źródeł energii. W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na prąd i jednoczesną troską o środowisko dostarczamy najbardziej wydajne produkty, nie zanieczyszczające powietrza którym oddychamy. Robimy to dla siebie – lokalnie i dla przyszłych pokoleń – globalnie.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, dla których źródła odnawialne to drugi dom. Dzięki niegasnącemu potencjałowi zawsze zapewniają możliwie najbardziej nowoczesne i wydajne urządzenia.