1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. Inteligentná sauna vo vašej domácnosti

Inteligentná sauna vo vašej domácnosti

Inteligentné zariadenia čoraz viac sprevádzajú každodenný život. Medzi upratovacími robotmi, kamerami, reproduktormi, zásuvkami, senzormi a termostatmi nájdete aj… inteligentné sauny.

Záujemcovia o technologické inovácie už určite radi využívajú inteligentné systémy vo svojich domoch a bytoch. Inteligentné osvetlenie, termostaty alebo upratovacie roboty nielen spríjemňujú a uľahčujú každodenný život, ale majú vplyv aj na bezpečnosť. Ide napríklad o kamery a snímače dymu a oxidu uhličitého.

Čo znamená, že zariadenie je inteligentné?

Inteligentné zariadenia sú prepojené systémom, ktorý umožňuje vzdialenú správu, monitorovanie a zasielanie oznámení. V praxi to znamená, že keď ste mimo domu, môžete napríklad zvýšiť teplotu termostatu, stiahnuť žalúzie a spustiť domácu saunu vďaka jej prepojeniu so systémom inteligentnej domácnosti Loxone.

Čo je inteligentná sauna?

Inteligentná sauna je moderný prvok tradičnej sauny, pomocou ktorého môžete svoj relaxačný kúpeľ ovládať alebo programovať úplne na diaľku. Už cestou domov s telefónom rozohrejete saunu tak, aby bola pripravená hneď, ako prekročíte prah kúpeľného kútika.

Čo dokáže inteligentná sauna?

Funkcie inteligentnej sauny nielen spríjemňujú kúpanie, ale aj zaisťujú bezpečnosť. Pomocou smartfónu si môžete naprogramovať relaxáciu svojich snov vďaka prepojeniu so systémom osvetlenia, zvuku, aromaterapie alebo farebnej terapie. V prípade akejkoľvek poruchy budete tiež okamžite informovaní.

Aké inteligentné funkcie má inteligentná sauna?

Medzi moderné funkcie inteligentnej sauny patrí:

  • diaľkové ovládanie,
  • monitorovanie teploty,
  • obľúbené cykly,
  • korekcia teploty,
  • núdzové vypnutie variča,
  • presýpacie hodiny,
  • ovládanie cez AppleHome.

 

Podrobné informácie o funkciách inteligentnej sauny nájdete na našej webovej stránke
Inteligentná sauna
alebo napíšte na adresu:
sklep@supin.eu

Inteligentná sauna v domácnosti znamená maximálne pohodlie, úsporu času a zvýšenie bezpečnosti.

Pripojením sauny k systému inteligentnej domácnosti ju môžete plne ovládať na diaľku a postarať sa aj o bezpečnosť osôb.