LISTWY ŁAWKOWE DO SAUN

LISTWY ŁAWKOWE DO SAUN

LISTWY NAJWYŻSZEJ KLASY AA OD SUPINE

Jesteśmy rzeczywistym producentem listew ławkowych do saun. A to oznacza że kontrolujemy cały proces obróbki drewna od wycięcia w lesie po ostatnią obróbkę. Dlatego też gwarantujemy najwyższą klasę drewna określaną jako klasa AA.

Nasze produkty trafiają na takie rynki europejskie jak Niemcy, Holandia,Czechy czy Słowacja. W Polsce zaopatrujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych.

Nasza pozycja producenta pozwala nam na wykonywanie zamówień pod indywidualne potrzeby od okrągłych bali po gotowe produkty.

GATUNKI DREWNA

Gatunki drzew takich jak Lipa  czy Topola prezentowane pod dołem nie zostały wybrane bez przyczyny. W świecie leśników uchodzą one za jedne z najtrudniej obrabialnych drzew ze względu na swoją nietypową strukturę i gęstość. Jednak te właśnie cechy sprawiają że drzewa te doskonale sprawdzają się w saunach i fantastycznie zachowują się w wysokich temperaturach utrzymując swe naturalne kształty, nie pękając i nie wysychając na wiór.

OLCHA

Drewno drzewa olchowego cechuje duża elastyczność i trwałość dzięki czemu przy obróbce można uzyskać niezwykle gładkie powierzchnie. Dodatkowo bardzo dobrze znosi warunki panujące w saunie dzięki czemu nie pęka i nie odkształca się. Kolor drewna olchy to lekko brunatno czerwony co sprawia wrażenie niezwykle ciepłego drewna.

LIPA

Obrobione drewno lipy mieni się żółtawo- białym kolorem, niekiedy przechodząc w czerwień dając przy tym  mocny jedwabisty połysk.

Lipa ze względu na swoją gęstość drewna jest jednym z lżejszych drzew, mimo to jego zwięzła budowa sprawia iż przy swej lekkości posiada stosunkowo dobrą wytrzymałość mechaniczną.

Obrobiona i przygotowana deska ławkowa wykonana z lipy z pewnością jest jednym z przyjemniejszych materiałów w dotyku co za tym idzie wspiera odczuwanie komfortu podczas spędzania czasu w saunie.

TOPOLA

Obrobione drewno topoli charakteryzuje się nieregularnym rysunkiem słoi. A jego kolor rozpoczyna się w jasnych tonacjach bieli przechodząc w beż a kończąc na pomarańczowo ciemnym odcieniu. Połączenie barw i struktury topoli powoduje wrażenie trójwymiarowości.

Drewno topoli z upodobaniem stosowane jest we wnętrzach łącząc nowoczesny styl z naturą. 

Struktura drewna topoli sprawia iż jest to drewno lekkie i z powodzeniem stosowane jest w saunach.

WYMIARY

  • Grubość : 22 mm
  • Szerokość : 90 mm
  • Długości : 600 / 1200 / 2000 / 2400 mm

INSPIRACJE

Wszystko co robimy, robimy z pasją i tą pasją się dzielimy. Zainspiruj się razem Supine!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI