Dla architekta sukces zaczyna się od odpowiedniego projektu…

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rangi współpracy ze specjalistami w materii mebli miejskich. Powodzenie na rynku małej architektury zależne jest od wielu kwestii i kooperacja należy do jednej z nich. Ponieważ nasza misja polega na wytyczaniu nowych trendów i kierunków, dzielimy się swoją pracą i doświadczeniem. Oferta skierowana jest dla każdego architekta i projektanta, ponieważ razem możemy zrealizować nietuzinkowe przedsięwzięcia.
Wspieramy wszelkimi materiałami i danymi związanymi z naszymi produktami, by osiągnąć cel. Jest nim tworzenie nietuzinkowych wyrobów. Zależy nam na kreowaniu rzeczy nowych i niepowtarzalnych. Do tego potrzebni są ludzie pracujący z zamiłowaniem i pasją, ale równocześnie znający się na rzeczy.

Dostarczamy niezbędnych informacji dotyczących zarówno projektu, ale także zestawienia materiałów jak i kompletnych wycen. Udostępniamy wszystkie konieczne treści, ponieważ mogą one okazać się zalążkiem bezkonkurencyjnego współdziałania. Wykonujemy ławki, kosze, donice, stojaki rowerowe i wiele więcej. Specjalizujemy się w produkcji małej architektury, ale na tym nie koniec. Realizujemy również wytwory ekskluzywne, takie jak sauny i boazeria angielska.

Do każdej osoby podchodzimy jednostkowo i opracowujemy indywidualny projekt. Dołączamy rysunki i wizualizacje. Dodajemy specyfikację przedmiotową produktów i kosztorys. Tak mała architektura powstaje u nas.

Jesteś projektantem lub architektem, ale jakieś pytanie Cię nurtuje? Napisz do nas, z pewnością pomożemy!