Kosze są bez wątpienia niezbędnym elementem miejskich terenów publicznych. Bez nich niemożliwe byłoby radzenie sobie z mnóstwem śmieci produkowanych przez mieszkańców każdego dnia. Ich mnogość widoczna jest na małych odległościach, dlatego konieczne jest płynne wkomponowywanie koszy w tereny zielone, ale i centra miast wypełnione licznym budownictwem. Dla polepszenia funkcjonowania ludzi w lokalnym społeczeństwie stworzyliśmy różnorakie kosze, których funkcja nie kończy się na składowaniu odpadów, ale dopiero na poprawie prezencji otoczenia.

Materiały wykorzystywane przez naszą firmę do produkcji koszy na śmieci są odpowiednio selekcjonowane, aby nie niszczały i służyły przez wiele lat. Niekorzystne warunki atmosferyczne to tylko jedno z wielu zagrożeń, którymi obarczany jest miejski kosz. Jako producent małej architektury wiemy jak stworzyć wyrób odporny na wpływ negatywnych czynników. Dobry kosz musi spełniać praktyczną rolę dla użytkownika przy jednoczesnym polepszeniu wizerunku otoczenia.

Z racji, iż dbamy o rozwój, gama naszych produktów systematycznie powiększa się w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zakupu różnych produktów tych samych kolekcji materiałowych, co pozwala na stworzenie harmonijnego miejsca wyposażonego w zestaw eleganckich mebli miejskich.

Kosz na śmieci stalowo – drewniany

Kosz na śmieci wykonany ze stali lakierowanej i impregnowanych paneli drewnianych stanowi nieodłączną część parków, chodników, a także innych lokalizacji miejskich obfitujących w obecność człowieka. Spełnia zarówno funkcję wizualną, ale i użyteczną. Dobrze prezentuje się samodzielnie, a w otoczeniu ławki i donicy wykonanych z identycznych materiałów, wygląda jeszcze bardziej harmonijnie. Prócz wzrokowych korzyści kosz wyposażony jest w metalowy wkład, który ułatwia jego opróżnianie. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 40 cm
Długość: 40 cm

Materiał:

Stal lakierowana, panele drewniane impregnowane

Kosz na śmieci stalowo – drewniany okrągły

Kosz na śmieci wykonany z trwałego materiału jakim jest stal lakierowana i upiększony impregnowanymi panelami drewnianymi zdaje egzamin nie tylko w parkach, ale i w innych miejscach uczęszczanych przez ludzi. Zaokrąglony kształt dodaje mu stylu, a metalowy wkład z pokrywą ułatwia jego opróżnianie. Montaż polega na postawieniu w wybranym miejscu, przykręceniu do podłoża lub zabetonowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość: 57 cm
Średnica: 46 cm

Materiał:

Stal lakierowana, panele drewniane impregnowane

Montaż:

Wolnostojący, przykręcany do podłoża lub zabetonowany