Ławki stanowią nieodłączną część miejskiego życia. Czy to w parku, na chodniku, czy na przystanku autobusowym, no co dzień służą każdemu z nas. W trosce o komfort użytkowników, w naszej ofercie znajdują się wygodne ławki, zapewniające chwilę wytchnienia każdemu, kto potrzebuje z niej skorzystać. W zależności od preferencji i potrzeb produkujemy ławki z oparciem lub bez. Tereny na których są one lokowane zyskują na atrakcyjności, a co za tym idzie zwiększa się liczba odwiedzających dane miejsce.

Produkty naszej firmy dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, charakteryzują się trwałością i odpornością na niekorzystne warunki pogodowe oraz duże obciążenia. Prócz swej praktyczności, artykuły posiadają swoisty design wykończony estetycznym dopracowaniem detali. Doskonale wpisują się w otoczenie miejskiej zieleni i architektury.

Z racji, iż dbamy o rozwój, gama naszych produktów systematycznie powiększa się w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zakupu różnych produktów tych samych kolekcji materiałowych, co pozwala na stworzenie harmonijnego miejsca wyposażonego w zestaw eleganckich mebli miejskich.

Ławka betonowa z drewnianym siedziskiem

Ławka Betonowa to idealna propozycja do zagospodarowania wolnej przestrzeni użyteczności publicznej. Wysoka wytrzymałość materiału jakim jest beton architektoniczny nadaje stabilności i elegancji, zaś solidne, drewniane deski służące jako siedzisko zapewniają wygodę i swoisty styl. Montaż sprowadza się zaledwie do postawienia artykułu w wybranym miejscu. Dzięki niepowtarzalnemu charakterowi materiałów, ławka prezentuje się wyjątkowo wśród kwietników i zieleni. Warto zapoznać się z pełną ofertą produktów z betonu architektonicznego znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Wymiary:

Wysokość całkowita: 45 cm
Szerokość: 60 cm
Długość całkowita: 250 cm
Długość siedziska: 230 cm

Materiał:

Beton architektoniczny, drewno

Montaż:

Wolnostojąca

Ławka betonowa z drewnianym siedziskiem i oparciem

Betonowa ławka z oparciem stanowi eleganckie wypełnienie parków, skwerów, alejek, chodników i innych miejsc użyteczności publicznej. Materiały składające się na produkt ze względu na swoją wytrzymałość pozwalają na wieloletnie użytkowanie, a oparcie poprawia wygodę odbiorców. Betonowy produkt uzupełniony o drewniane deski prezentuje się stylowo w całej swej prostocie. Ławka nie wymaga montażu, wystarcza postawienie jej na podłożu. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Wymiary:

Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość z oparciem: 95 cm
Szerokość: 60 cm
Długość całkowita: 250 cm
Długość siedziska: 230 cm

Materiał:

Beton architektoniczny, drewno

Montaż:

Wolnostojąca

Ławka stalowo – drewniana

Ławka wykonana ze stali lakierowanej w połączeniu z drewnem doskonale wpisuje się w otoczenie miejskiej zieleni. Realizacja z materiałów najwyższej jakości i staranne wykończenia dodają jej szyku pod każdym względem. Ławkę można przykręcić do podłoża, zabetonować lub postawić w dowolnym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość całkowita: 45 cm
Szerokość: 60 cm
Długość: 200 cm

Materiał:

Stal lakierowana, panele drewniane impregnowane

Montaż:

Wolnostojąca, przykręcana do podłoża lub zabetonowana

Ławka stalowo – drewniana z oparciem

Ławka wykonana ze stali lakierowanej wykończona drewnem to bardzo funkcjonalny element zagospodarowania przestrzeni. Oparcie w tym przypadku nabiera nowego znaczenia. Prócz poprawy komfortu użytkowników jest przyjemnym dla oka dopełnieniem całego elementu. Montaż ławki polega na przykręceniu jej do podłoża, zabetonowaniu lub tylko postawieniu w wybranym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość całkowita: 70cm
Szerokość: 60 cm
Długość: 200 cm

Materiał:

Stal lakierowana, panele drewniane impregnowane

Montaż:

Wolnostojąca, przykręcana do podłoża lub zabetonowana