Stojaki i parkingi rowerowe to bez wątpienia niezbędne elementy małej architektury, zwłaszcza w dużych miastach. Z uwagi na dbałość o środowisko, rzesza miłośników jednośladów zwiększa się z roku na rok. W związku z tym, konieczne jest tworzenie nowych miejsc parkingowych dla zwolenników tej formy komunikacji. Usytuowanie stojaków rowerowych w centrach miast zachęca uczestników ruchu do przesiadania się na rower, a tym samym do odciążenia ulicznych korków.

Stal, z której produkujemy nasze stojaki rowerowe jest trwałym materiałem, nie niszczejącym pod wpływem temperatury czy innych warunków atmosferycznych. Solidne mocowanie do podłoża zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko kradzieży jednośladu. Stawiając nowe miejsca parkingowe dla rowerzystów inwestujemy w wygodę, zdrowie i poprawę płynności na drogach.

Z racji, iż dbamy o rozwój, gama naszych produktów systematycznie powiększa się w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zakupu różnych produktów tych samych kolekcji materiałowych, co pozwala na stworzenie harmonijnego miejsca wyposażonego w zestaw eleganckich mebli miejskich.

Stojak rowerowy stalowy

Stojak rowerowy wykonany ze stali lakierowanej to nieodłączny element miejskiego otoczenia. Klasyczny styl i funkcjonalność, która go cechuje usatysfakcjonuje każdego rowerzystę. Montaż jest trwały, ponieważ stojak może być przykręcony do podłoża lub zabetonowany. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 60 cm

Materiał:

Stal lakierowana

Montaż:

Przykręcenie do podłoża lub zabetonowanie

Stojaki rowerowe stalowe komplet

Komplet stojaków rowerowych to niezbędna w każdym mieście strefa rowerzystów i sympatyków dbałości o środowisko. Produkty te, wykonane ze stali lakierowanej łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Ich zastosowanie usatysfakcjonuje każdego cyklistę, ponieważ znajdzie on bezpieczne miejsce dla swojego jednośladu. Montaż polega na przykręceniu do podłoża lub zabetonowaniu elementu kotwiącego. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami kolekcji stalowo – drewnianej.

Wymiary:

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 60 cm

Materiał:

Stal lakierowana

Montaż:

Przykręcenie do podłoża lub zabetonowanie