O NAS

Co nieco o nas samych, czyli Supine od podszewki.

Supine to firma zrzeszająca producentów ekskluzywnych produktów przeznaczonych do wnętrz, ogrodów oraz na elewację budynków. Naszym celem jest kompleksowa obsługa od projektu przez dostarczenie produktu oraz po finalny montaż gotowego produktu. W naszej ofercie posiadamy sauny na wymiar oraz półprodukty saun, beton architektoniczny w wielu formach oraz sztukaterię gipsową do wnętrz i na elewację.

Jest nas coraz więcej i w swojej grupie zrzeszamy kilka unikalnych firm dających swoim klientom najwyższą jakość produktu w najlepszych cenach. Dlaczego się połączyliśmy? Bo w grupie raźniej i łatwiej zaspokoić potrzeby klientów. Dajemy z siebie wszystko by nasza pozycja umacniała się na polskim rynku.

Gdzie nas znaleźć?

W sieci i pod telefonem. Tylko w ten sposób można się z nami skontaktować. Dlaczego? To proste, nie utrzymując salonu oszczędzamy dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnych cen.

W takim razie gdzie można obejrzeć nasze produkty?

Możemy je do was wysłać! Tak jest, wysyłamy do każdej zainteresowanej osoby próbniki naszych produktów, tak by przed zakupem mógł samemu ocenić ich jakość.

Co ze zwrotami?

Każdy produkt w naszej ofercie, pomijając te produkowane pod indywidualne zamówienie można zwracać w terminie do 14 dni.