1. SUPINE
  2. O spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť Supine je výrobcom a dodávateľom v oblasti:

Domáce sauny

Sme poľský výrobca sáun, záhradných sáun a záhradných SPA,

Sme poľská rodinná firma zo Sliezska, ktorá sa zrodila z lásky k drevu, prírode a zdraviu. Hlavnou špecializáciou, ktorou sa denne zaoberáme, je výstavba DOMOVSKÝCH A ZÁHRADNÝCH SÁUN. Združujeme odborníkov z rôznych oblastí, čo nám umožňuje poskytovať našim klientom komplexné služby. Okrem práce na domácom dvore postupne dobývame aj medzinárodné regióny.

Objavte naše poslanie súvisiace s výstavbou sauny v najširšom zmysle slova.

Naším poslaním je zlepšiť váš životný komfort pomocou individuálne prispôsobených riešení. Ku každému projektu pristupujeme komplexne, od návrhu investície až po jej inštaláciu. Vybavujeme väčšinu stavebných záležitostí, pričom sa staráme o čas každého klienta. Našou úlohou je vytvárať a dodávať výrobky, ktoré zlepšujú kvalitu života a zdravia, ako aj podporovať ekologické riešenia v stavebníctve. Preto náš sortiment zahŕňa domáce sauny, záhradné sauny a záhradné SPA.

Rodina Supine, poľský výrobca sáun – zoznámte sa!

Tím Supine tvorí viac ako tucet ľudí, ktorých spája spoločná vášeň, zručnosti a práca. Náš tím zahŕňa stolárov, zástupcov, projektantov, stavbárov, elektrikárov, dodávateľov a riadiace pozície. Každý je zodpovedný za jednotlivé práce a etapy zákazky. Úsilie, ktoré vynakladá každý zamestnanec, nás postupne približuje k dosiahnutiu nášho cieľa, ktorým je realizácia vašej investície. Od prvého kontaktu cez prvotnú cenovú ponuku, stretnutie, poradenstvo, návrh, spracovanie materiálu až po konečnú montáž.

Výroba domácich a záhradných sáun zo zákulisia….

Všetky výrobky sa pripravujú v našej stolárskej dielni neďaleko Bielska-Białej. Väčšina prác sa vykonáva v dielni na veľkej ploche špeciálne upravenej na tento typ prác. Tam sa postaráme o vhodné spracovanie surovín a pripravíme ich na ďalšie fázy. Každý kus je opracovaný ručne. Hotové prefabrikované prvky prepravíme na stavenisko, kde celý projekt zmontujeme. Vďaka tomuto postupu skracujeme lehotu inštalácie na mieste, pričom dbáme na čas, bezpečnosť a súkromný priestor investora. Spoliehame sa na vzájomnú podporu a prax našich skúsených odborníkov. Používame materiály najvyššej kvality, aby jednotlivé výrobky aj celé projekty potešili svojich zákazníkov a slúžili im dlhé roky.

Skúsenosti a osvedčená spolupráca – to nás odlišuje na trhu výrobcov sáun.

Ako odborníci používame osvedčené riešenia a najkvalitnejšie materiály. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí nám dodávajú rôzne komponenty, okrem iného drevo, sklo alebo spotrebiče a príslušenstvo. V každej fáze projektu je vám k dispozícii odborník, ktorý vám poradí v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, čo zaručuje jedinečnosť konečného produktu.

Neveríte tomu? Pozrite si dokončené projekty a prečítajte si odporúčania našich zákazníkov!

V súlade s prírodou

Naše aktivity majú obrovský vplyv na naše životné prostredie a nie vždy je to dobrý vplyv. Preto sa snažíme vrátiť prírode to, čo sme jej vzali, aby sme vyvážili negatívne účinky práce s drevom. Dúfame, že naše kroky zopakujú aj ďalšie spoločnosti a spoločne zabezpečíme lepšiu budúcnosť pre ďalšie generácie.

Viac informácií o kampani nájdete tu.

Naše odporúčania:

Brak wyników.