Sauna domowa fińska 195 cm x 180 cm do samodzielnego złożenia

Przedstawiona oferta dotyczy kompletnej sauny fińskiej wraz z wyposażeniem i ociepleniem.

Do budowy kabiny saunowej została zastosowana konstrukcja świerkowa. Na izolację składa się wełna mineralna 100 mm w konstrukcji dachu oraz 50 mm w ścianach, a także membrana paroprzepuszczalna i folia paroizolacyjna. Podłoga została wykonana z deski świerkowej. Boazerię sauny wykonano z lipy o profilu STS o najwyższej klasie AA. Ponadto listwy ławkowe, oparcia oraz podest również zostały wykonane z drewna lipowego. Front został całkowicie przeszklony.

Zastosowany piec to HUUM DROP 6kW. Natomiast sterownik zamontowany na zewnątrz sauny to innowacyjne i wygodne rozwiązanie. Model HUUM UKU współdziała z aplikacją mobilną, za pomocą której możliwe jest włączenie sauny, będąc poza domem.
Saunę wyposażono również w klepsydrę, termohigrometr, zagłówek, ceber z drewnianą chochlą. Oświetlenie tworzą pasy LED na suficie i za oparciem oraz oczka ledowe na suficie.

Cena brutto: 33 900 zł

MONTAŻ KABINY SAUNOWEJ

Kabina saunowa dostarczana jest do Klienta w gotowych elementach dostawą paletową do samodzielnego złożenia. Do elementów sauny dodajemy instrukcję niezbędną do postawienia sauny. Dla Klientów dostępna jest także infolinia, która oferuje pomoc i doradztwo podczas stawiania kabiny.

Kabiny można wybierać także według koloru płyt laminowanych na elewacji.
Istnieje możliwość zamówienia sauny bez pieca i sterownika.
Zachęcamy do pobrania karty produktu, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja sauny:

  • Konstrukcja ścian o grubości 5 cm
  • Konstrukcja dachu o grubości 10 cm
  • Ocieplenie wełną mineralną
  • Płyta laminowana na elewację kabiny
  • System wentylacji grawitacyjnej
  • Drzwi do sauny przezroczyste 70 x 200 cm
  • Front szklany
  • Powierzchnia całkowita 1,95 m x 1,8 m
  • Wysokość 2,2 m
  • Sauna 1,8 m x 1,75 m

Drewno lipowe o profilu szerokim STS

Drewno drzewa lipowego jest koloru żółtawo-białego, czasami przechodzącego w lekką czerwień. Połysk, jaki można ujrzeć przy odpowiednio padającym świetle na idealnie przygotowane lico desek, opisać można jako mocny jedwabisty połysk. . Próbując opisać jego właściwości poprzez zmysł dotyku jedyne co przychodzi do głowy to miękkość.
W kabinach naszej firmy zastosowano profil szeroki STS na boazerii sauny. Także listwy ławkowe, oparcia czy podest zostały wykonane z drewna lipowego.

Piec elektryczny

Zaokrąglony design DROP zmiękcza i ożywia kątowe wnętrze klasycznej sauny. Unikalny kształt pieca zapewnia maksymalne ciepło w saunie oraz utrzymuje kamienie bardzo długo gorącymi.
Ten kompaktowy piec ścienny może pomieścić do 55 kg kamieni, to o wiele więcej niż posiada większość pieców opalanych drewnem. Kamienie są także niezwykłe – są to specjalnie wyselekcjonowane otoczaki z grupy oliwinów. Kamienie te są krystalicznie czyste oraz nie kruszą się. Gwarantują długotrwałą przyjemność korzystania z sauny. Jest to doskonały wybór, jeśli szukamy pieca do rodzinnej sauny domowej. Piec montowany jest na ścianie

Sterownik

Sterownik sauny HUUM UKU przeznaczony jest do saun suchych. Korzystanie z aplikacji Wi-Fi sprawia, że ogrzewanie sauny jest bardzo łatwe i wygodne. Może być używany także lokalnie z dodatkowym 7’ ekranem. Jest wyposażony w kilka funkcji bezpieczeństwa aby zapewnić bezpieczne korzystanie z sauny. Dzięki UKU możesz ogrzać saunę na miejscu lub zrobić to z telefonu za pomocą aplikacji mobilnej HUUM.

Przeszklenie

Sauna  wyposażona jest we front szklany wraz z przeszklonymi drzwiami o wymiarach 70×200 cm. Drzwi do sauny są przezroczyste, co pozwala na jeszcze lepsze doświetlenie wnętrza światłem słonecznym. Szyby są hartowane, więc znoszą wysokie temperatury stosowane w saunie.

Oświetlenie LED

Na oświetleniu składa się światło ledowe w postaci tak zwanych „oczek”. Oświetlenie tworzą pasy LED na suficie i za oparciem oraz oczka ledowe na suficie. Dodatkowe urozmaicenie może stanowić kolorowe, ledowe światło do saun, stanowiące koloroterapię.

Elewacja zewnętrzna

Płyty laminowane są produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty MDF pokrytej papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury. Charakteryzuje je wysoka trwałość powierzchni, odporna na zarysowania, zabrudzenia i działanie czynników zewnętrznych.

Nagłośnienie

Przycisk alarmowy

Oświetlenie

Inne niż LED