Sauna domowa fińska 215 cm x 200 cm do samodzielnego złożenia

Przedstawiona oferta dotyczy kompletnej sauny fińskiej wraz z wyposażeniem i ociepleniem.

Do budowy kabiny saunowej została zastosowana konstrukcja świerkowa. Na izolację składa się wełna mineralna 100 mm w konstrukcji dachu oraz 50 mm w ścianach, a także membrana paroprzepuszczalna i folia paroizolacyjna. Podłoga została wykonana z deski świerkowej. Boazerię sauny wykonano z lipy o profilu STS o najwyższej klasie AA. Ponadto listwy ławkowe, oparcia oraz podest również zostały wykonane z drewna lipowego. Front został całkowicie przeszklony.

Zastosowany piec to HUUM DROP 6kW. Natomiast sterownik zamontowany na zewnątrz sauny to innowacyjne i wygodne rozwiązanie. Model HUUM UKU współdziała z aplikacją mobilną, za pomocą której możliwe jest włączenie sauny, będąc poza domem.
Saunę wyposażono również w klepsydrę, termohigrometr, zagłówek, ceber z drewnianą chochlą. Oświetlenie tworzą pasy LED na suficie i za oparciem oraz oczka ledowe na suficie.

Cena brutto: 32 900 zł

MONTAŻ KABINY SAUNOWEJ

Kabina saunowa dostarczana jest do Klienta w gotowych elementach dostawą paletową do samodzielnego złożenia. Do elementów sauny dodajemy instrukcję niezbędną do postawienia sauny. Dla Klientów dostępna jest także infolinia, która oferuje pomoc i doradztwo podczas stawiania kabiny.

Kabiny można wybierać także według koloru płyt laminowanych na elewacji.
Istnieje możliwość zamówienia sauny bez pieca i sterownika.
Zachęcamy do pobrania karty produktu, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja sauny:

  • Konstrukcja ścian o grubości 5 cm
  • Konstrukcja dachu o grubości 10 cm
  • Ocieplenie wełną mineralną
  • Płyta laminowana na elewację kabiny
  • System wentylacji grawitacyjnej
  • Drzwi do sauny przezroczyste 70 x 200 cm
  • Front szklany
Menu