Sauna domowa fińska 165 cm x 100 cm do samodzielnego złożenia

Do budowy kabiny saunowej została zastosowana konstrukcja świerkowa. Na izolację składa się wełna mineralna 100 mm w konstrukcji dachu oraz 50 mm w ścianach, a także membrana paroprzepuszczalna i folia paroizolacyjna. Podłoga została wykonana z deski świerkowej. Boazerię sauny wykonano ze świerka skandynawskiego. Ponadto listwy ławkowe oraz oparcie zostały wykonane z drewna lipowego. Front został zabudowany, a do sauny prowadzą drzwi ze szkłem hartowanym.

W saunie zastosowano piec Harvia Vega wraz z wbudowanym sterownikiem. Urządzenia marki Harvia charakteryzują się wysoką jakością oraz estetycznym wyglądem. Ich instalacja pozwala na równo-mierne rozchodzenie się ciepłego powietrza w saunie.

Saunę wyposażono również w  klepsydrę, termohigrometr, zagłówek, ceber z drewnianą chochlą. Oświetlenie tworzą oczka ledowe na suficie.

Cena brutto: 16 900 zł

MONTAŻ KABINY SAUNOWEJ

Kabina saunowa dostarczana jest do Klienta w gotowych elementach dostawą paletową do samodzielnego złożenia. Do elementów sauny dodajemy instrukcję niezbędną do postawienia sauny. Dla Klientów dostępna jest także infolinia, która oferuje pomoc i doradztwo podczas stawiania kabiny.

Istnieje możliwość zamówienia sauny bez pieca.
Zachęcamy do pobrania karty produktu, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja sauny:

  • Konstrukcja ścian o grubości 5 cm
  • Konstrukcja dachu o grubości 10 cm
  • Ocieplenie wełną mineralną
  • Boazeria z drewna świerku skandynawskiego
  • System wentylacji grawitacyjnej
  • Drzwi do sauny przezroczyste 70 x 190 cm
Menu