1. SUPINE
  2. Sauny
  3. Modely saunovania na chrbte

Modely saunovania na chrbte

Jedinečné modely sáun

Pripravili sme pre vás hotové modely záhradných sáun , aby ste si mohli ľahko vybrať variant pre seba. Tieto sauny sa líšia vonkajšou fasádou, usporiadaním, objemom a presklením, aby ste videli množstvo variantov, ktoré naša spoločnosť Supine ponúka. Každú saunu môžeme upraviť podľa vašich potrieb. Ponúkame poradenstvo a profesionálny projekt sauny a výsledkom našej spolupráce je konečná montáž vašej záhradnej sauny v drevenej rámovej konštrukcii.

Záhradné sauny môžu byť vašimi súkromnými kúpeľmi bez ohľadu na ročné obdobie alebo vonkajšiu auru. Správne navrhnuté vám umožnia vychutnať si kúpanie počas celého roka a detaily, o ktoré sa postaráme, doplnia každú záhradnú saunu a umožnia vám plne sa uvoľniť a relaxovať.

Stiahnite si katalóg a pozrite si naše hotové modely vonkajších sáun, ktoré dokonale zapadnú do vašej záhrady. Tu nájdete vizualizácie, rozmery a ceny jednotlivých saunových domov.

Preprava sauny ako celku

Preprava sauny žeriavom HDS je možná po celej krajine. Saunu vám privezieme a nainštalujeme ju za jeden deň. Sauna je okamžite pripravená na použitie a vy si môžete hneď vychutnať súkromné sedenie s rodinou a priateľmi.

Nemáte prístup na svoj pozemok?
Nebojte sa, pomocou žeriavu presunieme vašu saunu o desiatky metrov (aj nad iné budovy)!

Pozrite si naše záhradné sauny

Ponúkame niekoľko hotových modelov záhradných sáun, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Nič nám však nebráni vytvoriť pre vás saunu podľa vašich vlastných predstáv. Modely si môžete jednoducho prispôsobiť svojim potrebám v konfigurátore alebo nám napíšte na sklep@supine.eu a získate individuálnu cenovú ponuku na model, o ktorý máte záujem.

Komplexné služby

Ponuka modelov záhradných domčekov zahŕňa kompletnú konštrukciu a vybavenie fínskej sauny, ako napríklad:

  • sporák
  • obkladové drevo a lavičky
  • sada príslušenstva
  • opierky hlavy
  • okenné a dverové stolárske výrobky
  • fasáda s ochranným olejom
  • Osvetlenie

Naša ponuka sa týka kompletnej záhradnej sauny vrátane vybavenia a izolácie – sauna je okamžite pripravená na použitie, keď ju privezie a nainštaluje žeriav HDS. Výrobok je ručne vyrobený našimi odborníkmi – môžete si byť istí, že náš skúsený tím profesionálov zabezpečí najvyššiu kvalitu spracovania. Rozsiahle portfólio realizácií, odporúčania našich klientov a dlhoročné skúsenosti sú aspekty, ktoré spoločnosť Supine na trhu odlišujú. Dôverujte nám ešte dnes – tešíme sa na spoluprácu.