Záhradná sauna – intímna oáza relaxu

Diskrétny saunový dom

Vonkajšia sauna Xavier je moderným poňatím tradície. Saunový dom je vzhľadom na svoju obmedzenú veľkosť určený predovšetkým pre súkromných kupujúcich. Budova je komorný saunový dom vybavený saunou s dvojitými lavicami a predsieňou. Okno v predsieni navyše poskytuje pocit väčšieho priestoru vo vašom osobnom relaxačnom prístave. Vonkajšie obloženie je vyrobené zo smrekového dreva s kosoštvorcovým profilom. Presklené vchodové dvere poskytujú jedinečný výhľad do záhrady. Okrem toho bolo v záhradnej saune nainštalované moderné led osvetlenie vo forme tzv. „svetelnej lišty”. a vonkajšia fasáda je osvetlená 2 nástennými svietnikmi. Moderný záhradný domček môže dokonale vyplniť voľný pozemok.

ZÁHRADNÝ DOMČEK SO SAUNOU

Záhradná sauna má vonkajšiu fasádu z fasádnej dosky z profilu ROMB. Strecha bola pokrytá strešnou fóliou z PVC a vybavená odkvapovými žľabmi. Izolácia pozostáva zo 100 mm hrubej minerálnej vlny a paropriepustných a parotesných fólií. Okrem toho saunový dom zdobí dvojité okno s výhľadom z predsiene. Steny a strop v predsieni sú obložené smrekovým obkladom. Okrem toho bolo v záhradnej saune nainštalované moderné led osvetlenie vo forme tzv. „svetelnej lišty”. a vonkajšia fasáda je osvetlená 2 nástennými svietnikmi.

Sauna, ktorá je najdôležitejším prvkom celého projektu, je vyrobená zo škandinávskeho smrekového obloženia, zatiaľ čo plošina, lavice a operadlo sú vyrobené z najkvalitnejšieho lipového dreva triedy aa. Sauna má dvere z tvrdeného skla. Srdcom tejto sauny je predovšetkým varič Harvia Vega. Okrem toho má toto doplnkové vybavenie: opierky hlavy, anemostat, ceber, drevenú lopatku, presýpacie hodiny a termohygrometer. Okrem toho osvetlenie zabezpečuje súprava led svetiel.

  • Záhradný saunový domček 2,5 m x 3,2 m
  • Výška 2,5 m
  • Sauna 2,2 m x 1,6 m

Drevo

Obloženie záhradnej sauny Xavier je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. Je to často vyberaný druh, ktorý sa dobre hodí do sauny. Napriek vysokým teplotám dobre odoláva drsným podmienkam. Okrem toho zdobí interiér malými hnedými uzlíkmi. Škandinávsky smrek je hlavným druhom, ktorý sa používa v záhradných saunách v celej Európe

Elektrický sporák

Varič je srdcom každej sauny vrátane vonkajších sáun. Pre saunu Xavier bol vybraný sporák Harvia Vega so zabudovaným regulátorom. Spotrebiče značky Harvia sa vyznačujú vysokou kvalitou a estetickým dizajnom. Ich inštalácia umožňuje rovnomerné šírenie teplého vzduchu v saune. Pri rozhodovaní o kombinovanej saune si zvyčajne vyberáme variče od spoločnosti Sawo Scandia Combi spolu s parníkom, ktoré sú určené na kombinované sauny – suchú a mokrú.

Zasklievanie

Sauna Xavier je vybavená hliníkovým oknom s rozmermi 120 x 210 cm v antracitovej farbe. Dvere do sauny s hliníkovým rámom s rozmermi 90 x 210 cm, ktoré farebne ladia s oknom, sú presklené, aby do predsiene prenikalo ešte viac slnečného svetla.

Quartzové sálavé ohrievače

Vykurovací výkon infračervenej záhradnej sauny netvorí varič, ale infračervené ohrievače. Pri rozhodovaní o tomto type sauny inštalujeme kremenné sálavé ohrievače pre vonkajšie infrasauny od nemeckej spoločnosti EOS. Ide o infračervené zariadenia s plným spektrom. Preto sa ich plný výkon prejaví hneď po spustení. Okrem toho si vyžadujú použitie samostatného regulátora prispôsobeného výkonu. Po prvé, inštalácia sálavých vykurovacích telies je voliteľná a v modeli Xavier nebola použitá.

Osvetlenie LED

Základné osvetlenie – zahrnuté v cene záhradnej sauny – zahŕňa led osvetlenie vo forme tzv. Osvetlenie je namontované na strope alebo pod lavicami. Okrem toho sú k dispozícii aj moderné možnosti, ako napríklad kovové a drevené lampy v čiernej alebo oceľovej farbe. Farebné svetlá v saune ako farebná terapia môžu poskytnúť ďalšie spestrenie.

Vonkajšia fasáda

Drevený exteriér záhradnej sauny zviditeľňuje prírodu a približuje používateľom zachovávanie tradícií. Vonkajšia fasáda bungalovu Xavier je vyrobená z vysokokvalitného dreva s použitím kosoštvorcového modelu v hnedom odtieni. Okrem toho vhodná impregnácia zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Reklama

Sprchový kút

Drevené dvere

Tlačidlo alarmu

Dodatočné zasklenie

Osvetlenie

Iné ako LED

Konfigurácia vašej záhradnej sauny Xavier

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Lipa termowana

Cedr kanadyjski

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Tablet umożliwi Ci zarządzanie wszystkimi funkcjami swojej sauny. Możesz modyfikować swoje seanse, dostosowywać nastrój oraz tworzyć

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: