Sauna Elsa – priateľka domácej záhrady

Záhradná sauna s dvojitými lavicami

Záhradný domček Elsa je rozdelený na dve miestnosti: predsieň, kde si môžete nechať vrchné oblečenie, a fínsku saunu. Celok vytvára elegantný a príjemný priestor na trávenie voľného času ako útočisko pred každodennými povinnosťami. Veľkosť sauny umožňuje spoločné saunovanie celej rodiny a niekoľkých priateľov. Rozmery sauny Elsa sú ideálne pre domácu záhradu.

SAUNA CABIN

Záhradnú saunu Elsa tvorí drevený domček s kompletnou fínskou saunou. Fasáda je vyrobená zo zvislých dosiek s obdĺžnikovým profilom natretých ochranným olejom vo farbe podľa výberu zákazníka. Zo sauny sa môžete pozerať na pokoj záhrady cez hliníkové okno s rozmermi 140 × 210 cm. Strecha bez výklenkov bola pokrytá PVC fóliou na ochranu konštrukcie. Vonkajšia sauna má aj 3 svietniky na osvetlenie vstupu do sauny.

Celý bungalov má rozlohu takmer 7 metrov štvorcových. Sauna, ktorá je najdôležitejším prvkom celého projektu, je vyrobená zo škandinávskeho smrekového obloženia, zatiaľ čo plošina, lavice a operadlo sú vyrobené z najkvalitnejšieho lipového dreva triedy aa. Miestnosť je vybavená varnou doskou Harvia Vega so zabudovaným ovládaním, opierkami hlavy, anemostatom, čebo, drevenou lopatkou, presýpacími hodinami a termohygrometrom. Osvetlenie okrem toho zabezpečuje súprava led závesných svietidiel a 3 vonkajšie nástenné lampy. Pomocou konfigurátora sauny Elsa si vyberte záhradnú saunu podľa svojich potrieb a ceny modelu. Na konci procesu stačí zadať svoju e-mailovú adresu, aby ste dostali cenovú ponuku.

  • Celková plocha 3 m x 2,25 m
  • Výška 2,5 m
  • Sauna 2 m x 1,6 m

Drevo

Obloženie záhradnej sauny Elsa je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. Je to často vyberaný druh, ktorý sa dobre hodí do sauny. Napriek vysokým teplotám dobre odoláva drsným podmienkam. Okrem toho zdobí interiér malými hnedými uzlíkmi. Škandinávsky smrek je hlavným druhom, ktorý sa používa v záhradných saunách v celej Európe.

Elektrický sporák

Varič je srdcom každej sauny vrátane vonkajších sáun. Pre saunu Elsa bol vybraný varič Harvia Vega s integrovaným regulátorom. Spotrebiče značky Harvia sa vyznačujú vysokou kvalitou a estetickým dizajnom. Ich inštalácia umožňuje rovnomerné šírenie teplého vzduchu v saune. Pri rozhodovaní o kombinovanej saune si zvyčajne vyberáme variče od spoločnosti Sawo Scandia Combi spolu s parníkom, ktoré sú určené na kombinované sauny – suchú a mokrú.

Zasklievanie

Sauna Elsa je vybavená oknom s antracitovým hliníkovým rámom s rozmermi 140 cm x 210 cm. Z okna je výhľad na saunovú miestnosť. Používa tvrdené vnútorné sklo, ktoré odoláva vysokým teplotám používaným v saune. Dvere s hliníkovým rámom, ktoré vedú do chaty, majú rozmery 90 cm x 210 cm. Sú tiež presklené, čo do predsiene privedie denné svetlo. Dvere sauny sú sklenené.

Quartzové sálavé ohrievače

Vykurovací výkon vonkajšej infrasauny netvorí varič, ale infračervené ohrievače. Pri rozhodovaní o tomto type sauny inštalujeme kremenné sálavé ohrievače pre infrasauny od nemeckej spoločnosti EOS. Ide o infračervené zariadenia s plným spektrom. Svoju plnú akčnú silu prejavia okamžite po spustení. Vyžadujú si použitie samostatného regulátora prispôsobeného výkonu. Inštalácia sálavých vykurovacích telies je voliteľná, ale v modeli Elsa nebola použitá.

Osvetlenie LED

Základné osvetlenie – zahrnuté v cene záhradnej sauny – zahŕňa led osvetlenie vo forme tzv. Osvetlenie je namontované na strope alebo pod lavicami. Navyše si môžete vybrať aj z moderných kovových a drevených svietidiel, ako aj z čiernej alebo oceľovej farby. Farebné svetlá v saune ako farebná terapia môžu poskytnúť ďalšie spestrenie.

Vonkajšia fasáda

Drevený exteriér záhradnej sauny zviditeľňuje prírodu a približuje používateľom zachovávanie tradícií. Vonkajšia fasáda saunového domu Elsa je vyrobená z vysokokvalitného dreva s obdĺžnikovým profilom 4 x 5 cm. Vhodná impregnácia zvolenou olejovou farbou zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Reklama

Sprchový kút

Drevené dvere

Tlačidlo alarmu

Dodatočné zasklenie

Osvetlenie

Iné ako LED

Konfigurácia vašej záhradnej sauny Elsa

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Lipa termowana

Cedr kanadyjski

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Tablet umożliwi Ci zarządzanie wszystkimi funkcjami swojej sauny. Możesz modyfikować swoje seanse, dostosowywać nastrój oraz tworzyć swoje ulubione playlisty muzyczne na kąpiele saunowe.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: