Sauna Liv – relaxácia a upokojenie zmyslov

Minimalistický bungalov so saunou

Liv je produktom nášho nového radu vonkajších sáun s moderným dizajnom. Tento jedinečný dizajn dodá charakter každému záhradnému priestoru. Malé rozmery sauny sú ideálne aj na malom dvore. Je vybavená dvoma lavicami, ktoré umožňujú saunovanie dvoch osôb v ľahu. Pred hlavnú miestnosť sme pridali krytú verandu. Okno s tabuľou z tvrdeného skla dodáva budove jedinečný charakter. Sauna LIv v záhrade je skvelý spôsob trávenia času, ktorý prospieva telu aj mysli. Upokojujúce teplo na uvoľnenie svalov, spoločnosť ticha alebo blízkych a blažené leňošenie sú dokonalým receptom na večer po náročnom dni.

Pozrite si fotografie realizácie sauny LIV – kliknite TU.

SAUNA CABIN

Fasáda sauny Liv Garden je vyrobená z plochej dosky z oregonskej borovice natretej olejom. Jednoplášťová strecha bola pokrytá antracitovou krytinou so stojatou drážkou a v zadnej časti bungalovu bol nainštalovaný odkvapový žľab a zvody. Izolácia pozostáva z minerálnej vlny s hrúbkou 100 mm a 150 mm a paropriepustných a parotesných fólií. Vstupné dvere do bungalovu sú štandardne vyrobené z dreva vrátane zasklenia. Hliníkové okno s tvrdeným sklom pokrýva celú šírku sauny, aby bolo všade vidieť vonkajší svet. Chata má drevenú podlahu. Štandardné obloženie stien v saune je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. K základnému vybaveniu patrí aj led osvetlenie vo forme tzv. siete.

Vo vonkajšej saune bola použitá drevená podlaha, zatiaľ čo plošina, lavičky a operadlá sú vyrobené z lipového dreva najvyššej kvality aa. Obloženie tvorí škandinávsky smrek. Záhradná sauna je vybavená sklenenými dverami a veľkým oknom s tvrdeným sklom. Miestnosť je vybavená varnou doskou Harvia Vega so zabudovaným ovládaním, opierkami hlavy, anemostatom, čebo, drevenou lopatkou, presýpacími hodinami a termohygrometrom. Okrem toho osvetlenie zabezpečuje súprava led svetiel. Vizualizácie zobrazujú iný sporák, ako je zahrnutý v základnej cenovej verzii.

  • Celková plocha 2,5 m x 2,5 m
  • Výška 2,5 m
  • Sauna 1,85 m x 1,85

Drevo

Obloženie záhradnej sauny Liv je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. Je to často vyberaný druh, ktorý sa dobre hodí do sauny. Napriek vysokým teplotám dobre odoláva drsným podmienkam. Okrem toho zdobí interiér malými hnedými uzlíkmi. Škandinávsky smrek je hlavným druhom, ktorý sa používa v záhradných saunách v celej Európe.

Elektrický sporák

Varič je srdcom každej sauny vrátane vonkajších sáun. Pre saunu Liv bol vybraný sporák Harvia Vega s integrovaným regulátorom. Spotrebiče značky Harvia sa vyznačujú vysokou kvalitou a estetickým dizajnom. Ich inštalácia umožňuje rovnomerné šírenie teplého vzduchu v saune. Pri rozhodovaní o kombinovanej saune si zvyčajne vyberáme variče od spoločnosti Sawo Scandia Combi spolu s parníkom, ktoré sú určené na kombinované sauny – suchú a mokrú. Vizualizácie zobrazujú iný sporák, ako je zahrnutý v základnej cenovej verzii.

Zasklievanie

Sauna Liv je vybavená vertikálnym oknom v hliníkovom ráme antracitovej farby s rozmermi 185 cm x 210 cm. Používa tvrdené vnútorné sklo, ktoré odoláva vysokým teplotám používaným v saune.

Quartzové sálavé ohrievače

Vykurovací výkon vonkajšej infrasauny netvorí varič, ale infračervené ohrievače. Pri rozhodovaní o tomto type sauny inštalujeme kremenné sálavé ohrievače pre infrasauny od nemeckej spoločnosti EOS. Ide o infračervené zariadenia s plným spektrom. Svoju plnú akčnú silu prejavia okamžite po spustení. Vyžadujú si použitie samostatného regulátora prispôsobeného výkonu. Inštalácia sálavých vykurovacích telies je voliteľná, ale v modeli Liv sa nepoužila.

Osvetlenie LED

Základné osvetlenie – zahrnuté v cene záhradnej sauny – zahŕňa led osvetlenie vo forme tzv. Osvetlenie je namontované na strope alebo pod lavicami. Navyše si môžete vybrať aj z moderných kovových a drevených svietidiel, ako aj z čiernej alebo oceľovej farby. Farebné svetlá v saune ako farebná terapia môžu poskytnúť ďalšie spestrenie.

Vonkajšia fasáda

Drevený exteriér záhradnej sauny zviditeľňuje prírodu a približuje používateľom zachovávanie tradícií. Vonkajšia fasáda saunového domu Connor je vyrobená z kvalitného dreva s rovným profilom. Vhodná impregnácia zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Reklama

Sprchový kút

Drevené dvere

Tlačidlo alarmu

Dodatočné zasklenie

Osvetlenie

Iné ako LED

Nakonfigurujte si záhradnú saunu Liv

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana Twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Lipa termowana

Cedr kanadyjski

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: