Sauna Olaf – nový zážitok v záhrade

Luxus v minimalistickom prevedení

Záhradná sauna Olaf je malá verzia vonkajšej fínskej sauny, ktorá je ideálna na záhradu na vytvorenie súkromných kúpeľov. Dvojúrovňové lavice v saune umožnia zdravotnú procedúru pre 2 osoby v ľahu alebo až pre 5 osôb v sede. Jednoduchá, minimalistická stavba s plochou strechou a doskovou fasádou obdĺžnikového profilu sa hodí na akýkoľvek pozemok alebo do záhrady.

SAUNA CABIN

Fasáda záhradnej sauny Olaf je vyrobená z obdĺžnikovej profilovej dosky natretej ochranným olejom vo farbe podľa vášho výberu. Plochá strecha bola pokrytá strešnou fóliou z PVC a v zadnej časti bungalovu bol nainštalovaný odkvapový žľab a zvody. Izolácia pozostáva z minerálnej vlny s hrúbkou 100 mm a 150 mm a paropriepustných a parotesných fólií. Vstupné dvere do chaty sú vyrobené z priehľadného tvrdeného skla. V bočných stenách chaty sú zabudované dve okná s rozmermi 200 cm x 120 cm. Chata má drevenú podlahu a plošinu. Obloženie stien v saune je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. K základnému vybaveniu patrí aj led osvetlenie vo forme tzv. siete.

Celý bungalov má rozlohu menej ako 4 metre štvorcové. Sauna, ktorá je najdôležitejším prvkom celého projektu, je vyrobená zo škandinávskeho smrekového obloženia, zatiaľ čo plošina, lavice a operadlo sú vyrobené z najkvalitnejšieho lipového dreva triedy aa. Miestnosť je vybavená varnou doskou Harvia Vega so zabudovaným ovládaním, opierkami hlavy, anemostatom, čebo, drevenou lopatkou, presýpacími hodinami a termohygrometrom. Pomocou konfigurátora sauny Olaf si vyberte záhradnú saunu podľa svojich potrieb a ceny modelu. Na konci procesu stačí zadať svoju e-mailovú adresu, aby ste dostali cenovú ponuku.

  • Celková plocha 2,25 m x 1,67 m
  • Výška 2,4 m
  • Sauna 2 m x 1,4 m

Drevo

Obloženie záhradnej sauny Olaf je vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. Je to často vyberaný druh, ktorý sa dobre hodí do sauny. Napriek vysokým teplotám dobre odoláva drsným podmienkam. Okrem toho zdobí interiér malými hnedými uzlíkmi. Škandinávsky smrek je hlavným druhom, ktorý sa používa v záhradných saunách v celej Európe.

Elektrický sporák

Varič je srdcom každej sauny vrátane vonkajších sáun. Pre saunu Olaf bol vybraný varič Harvia Vega spolu so zabudovaným regulátorom. Spotrebiče značky Harvia sa vyznačujú vysokou kvalitou a estetickým dizajnom. Ich inštalácia umožňuje rovnomerné šírenie teplého vzduchu v saune. Pri rozhodovaní o kombinovanej saune si zvyčajne vyberáme variče od spoločnosti Sawo Scandia Combi spolu s parníkom, ktoré sú určené na kombinované sauny – suchú a mokrú.

Zasklievanie

Sauna Olaf je vybavená 2 pármi panelov z tvrdeného skla s rozmermi 100 cm x 120 cm. Používajú tvrdené vnútorné sklo, ktoré odolá vysokým teplotám používaným v saune. Dvere sauny sú priehľadné, takže do interiéru preniká ešte viac slnečného svetla.

Quartzové sálavé ohrievače

Vykurovací výkon vonkajšej infrasauny netvorí varič, ale infračervené ohrievače. Pri rozhodovaní o tomto type sauny inštalujeme kremenné sálavé ohrievače pre infrasauny od nemeckej spoločnosti EOS. Ide o infračervené zariadenia s plným spektrom. Svoju plnú akčnú silu prejavia okamžite po spustení. Vyžadujú si použitie samostatného regulátora prispôsobeného výkonu. Inštalácia sálavých vykurovacích telies je voliteľná, ale v modeli Olaf sa nepoužila.

Osvetlenie LED

Základné osvetlenie – zahrnuté v cene záhradnej sauny – zahŕňa led osvetlenie vo forme tzv. Osvetlenie je namontované na strope alebo pod lavicami. Navyše si môžete vybrať aj z moderných kovových a drevených svietidiel, ako aj z čiernej alebo oceľovej farby. Farebné svetlá v saune ako farebná terapia môžu poskytnúť ďalšie spestrenie.

Vonkajšia fasáda

Drevený exteriér záhradnej sauny zviditeľňuje prírodu a približuje používateľom zachovávanie tradícií. Vonkajšia fasáda saunového domu Olaf je vyrobená z kvalitného dreva s obdĺžnikovým profilom s rozmermi 4 x 5 cm. Vhodná impregnácia zvolenou olejovou farbou zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Reklama

Sprchový kút

Drevené dvere

Tlačidlo alarmu

Dodatočné zasklenie

Osvetlenie

Iné ako LED

Konfigurácia vašej záhradnej sauny Olaf

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Cedr kanadyjski

Lipa termowana

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: