Záhradná sauna – súkromné médium oddychu

Obľúbený súkromný majetok

Záhradná sauna Oliver je moderným a estetickým vydaním tradičného saunového domu. Precízne pripravený dizajn s dôkladným zohľadnením každého detailu zvyšuje predovšetkým vizuálnu príťažlivosť a kvalitu používania sauny. Okrem toho drevená fasáda a zasklenie približujú kúpajúcich sa k prírode. Domček so saunou vybavený terasou s prístreškom vám umožní rozvíjať tento priestor ľubovoľným spôsobom. Okrem toho vírivka, vírivka, ležadlá alebo dokonca stôl na grilovanie spestria tento priestor a pomôžu ho využiť na ďalšiu zábavu. Interiér záhradnej sauny pozostáva z predsiene a plne vybavenej fínskej sauny s elektrickým varičom.

GARDEN SAUNA

Fasáda sauny je vyrobená z obkladových dosiek z polguľového profilu, ktoré sú natreté ochranným olejom. Strecha bola pokrytá plechom a bol nainštalovaný odkvap. Predné dvere a strecha sa vyznačujú antracitovou farbou. Izolácia pozostáva zo 100 mm hrubej minerálnej vlny a paropriepustných a parotesných fólií. Terasa je obložená vlnitou lepenkou. Obloženie a podlaha v predsieni sú smrekové. Okrem toho tam bola nainštalovaná lavička z lipového dreva triedy AA. Potom bolo nainštalované moderné LED osvetlenie vo forme tzv. siete.

Záhradná sauna má smrekovú podlahu a drevené obloženie, zatiaľ čo plošina, lavičky a operadlá sú vyrobené z najkvalitnejšieho lipového dreva triedy A. Vonkajšia sauna je vybavená sklenenými dverami. Miestnosť je vybavená varičom Harvia Vega, opierkami hlavy, anemostatom, ceberom, drevenou lopatkou, presýpacími hodinami a termohygrometrom. Osvetlenie tvorí sada LED svetiel.

  • Saunový dom s terasou 6,6 m x 7,6 m
  • Výška 2,5 m
  • Sauna 3,2 m x 1,8 m
  • Vestibul 3,2 m x 0,9 m

Drevo

Obloženie saunového domu Oliver bolo vyrobené z vybraného škandinávskeho smrekového dreva. Škandinávsky smrek je hlavným druhom, ktorý sa používa v záhradných saunách v celej Európe. Pretože je to najhospodárnejší druh odporúčaný na toto použitie. Okrem toho, že je mimoriadne odolný, má aj malé hnedé uzlíky, ktoré mu dodávajú šarm.

Elektrický sporák

Srdcom každej sauny, vrátane záhradných sáun, je predovšetkým varič. Pre saunu Oliver bol vybraný varič Harvia Vega spolu s integrovaným regulátorom. Spotrebiče Harvia sú elegantné a ľahko sa používajú. Ich inštalácia umožňuje rovnomerné šírenie teplého vzduchu v saune. K dispozícii sú rôzne modely s rôznymi výkonmi, napríklad od 2,3 do 9 kW, ktoré sa vyberajú podľa veľkosti sauny. Pri rozhodovaní o kombinovanej saune si zvyčajne vyberáme variče od spoločnosti Sawo Scandia Combi spolu s parníkom, ktoré sú určené na kombinované sauny – suchú a mokrú. Je potrebné poznamenať, že tieto sporáky si vyžadujú obstaranie samostatného regulátora.

Zasklievanie

Sauna Oliver je vybavená dvoma pármi veľkých okien s rozmermi 160 cm x 100 cm. Jedno okno má výhľad na saunovú miestnosť a druhé sa nachádza v stene terasy. Predná časť sauny je obklopená priehľadnými dverami, ktoré umožňujú ešte lepšie osvetlenie interiéru slnečným svetlom.

Quartzové sálavé ohrievače

Vykurovací výkon infračervenej záhradnej sauny netvorí varič, ale infračervené ohrievače. Preto pri rozhodovaní o tomto type sauny inštalujeme kremenné sálavé ohrievače pre infrasauny od nemeckej spoločnosti EOS. Ide o infračervené zariadenia s plným spektrom. Okrem toho vykazujú plný výkon hneď po spustení. V prvom rade si vyžadujú použitie samostatného regulátora prispôsobeného výkonu. Inštalácia sálavých vykurovacích telies je voliteľná a v modeli Oliver sa nepoužila.

Osvetlenie LED

V základnom osvetlení – ktoré je zahrnuté v cene záhradnej sauny Oliver, je led osvetlenie v podobe tzv. Osvetlenie je namontované napríklad na strope alebo pod lavicami. Na výber sú však aj moderné lampy z kovu a dreva, ako aj z čiernej alebo oceľovej farby. Okrem toho ponúkame pestrosť v podobe farebných LED svetiel pre saunové domy ako farebnú terapiu.

Vonkajšia fasáda

Drevený exteriér záhradnej sauny zviditeľňuje prírodu a približuje používateľom zachovávanie tradícií. Vonkajšia fasáda saunového domu Oliver je vyrobená z vysokokvalitného dreva s použitím modelu typu polguľa vo svetlohnedej farbe. Vhodná impregnácia preto zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Reklama

Sprchový kút

Drevené dvere

Tlačidlo alarmu

Dodatočné zasklenie

Osvetlenie

Iné ako LED

Wyposażenie sauny ogrodowej Oliver
Domek z sauną Oliver
Domek drewniany z sauną Oliver
Sauna ogrodowa drewniana Oliver
Sauna ogrodowa sterownik Oliver
Drewniana sauna ogrodowa Oliver
Wyposażenie do sauny ogrodowej Oliver
Prywatna sauna ogrodowa Oliver
Sauna domowa zewnętrzna Oliver
Piec do sauny ogrodowej Oliver
Sauna ogrodowa rodzinna Oliver
Sauna ogrodowa piec Oliver
Sauna ogrodowa tradycyjna Oliver
Sauna do ogrodu z drewna Oliver
Sauna ogrodowa termometr Oliver
Sauna ogrodowa prywatna Oliver
Domek rekreacyjny z sauną Oliver
Domek drewniany z sauną Oliver
Domek 35 z sauną Oliver
Sauna ogrodowa od producenta Oliver
Sauna drewniana ogrodowa Oliver
Sauna z drewna ogrodowa Oliver
Domek saunowy producent Oliver
Sauna zewnętrza drewniana Oliver

Napíšte nám o cenovú ponuku na saunu Oliver

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
27 - 5 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed