Našu ponuku na prenájom záhradných sáun by sme radi adresovali najmä majiteľom hotelových turistických zariadení, ale aj individuálnym zákazníkom. Minimálna doba prenájmu je 3 mesiace. Stačí nám napísať na sklep@supine.eu a my vám na uvedené miesto privezieme vami vybranú chatu.

Výber modelu sauny na prenájom

Môžete si vybrať z nižšie uvedených modelov.

Sauna LIV

– Sauna je vhodná pre 6 osôb v sede alebo 2 osoby v ľahu.

– 9kW saunový ohrievač

– Vyžaduje sa trojfázové pripojenie

– Ovládač s aplikáciou na diaľkové ovládanie sauny

– Vonkajšie rozmery chaty 250x250x255 cm

– Jednoplášťová strecha s plechovou krytinou so stojatou drážkou

– Osvetlenie: LED svetlá a LED pásy

V kompaktnej saune LIV sa nachádzajú dve pohodlné lavice a fínsky varič. Fasády boli obložené zvislým dreveným obkladom a plechom so stojatou drážkou v kontrastnej antracitovej farbe. Panoramatické okno a sklenené dvere otvárajú interiér do okolia. Vďaka svojim malým rozmerom sa sauna hodí do malej záhrady aj do väčšieho priestoru. Pozrite si cenník prenájmu sauny LIV.

Sauna SVEN

– Sauna je vhodná pre 6 osôb v sede alebo 2 osoby v ľahu.

– 9kW saunový ohrievač a 6 infračervených ohrievačov

– Vyžaduje sa trojfázové pripojenie

– Ovládač s aplikáciou na diaľkové ovládanie sauny

– Vonkajšie rozmery chaty 340x210x260 cm

– Plochá strecha pokrytá PVC fóliou

– Osvetlenie: nástenné svietidlá, LED spoty a LED pásy

Kompaktná karoséria bungalovu SVEN je rozdelená na dve časti. Pred saunou 2 v 1 sa nachádza predsieň, ktorú možno použiť ako šatňu a ktorá je dodatočným tepelným izolantom. Každá z fasád modelu je pokrytá vertikálnymi lamelami napustenými hnedým olejom. Veľké okno v antracitovom ráme vám umožní vychutnať si výhľad na okolie počas premietania. Pozrite si cenník prenájmu sauny SVEN.

Používanie sauny

Vašu vybranú saunu vám dodáme kompletne vybavenú a pripravenú na použitie. Vykurovanie a osvetlenie sauny sa ovláda pomocou ovládača, ktorého používanie je veľmi intuitívne. Používanie fínskej sauny prináša mnoho
pozitívne zdravotné aspekty
a s
základnými bezpečnostnými opatreniami
je úplne bezpečné. Okrem toho vďaka najmodernejšiemu vybaveniu nie je údržba sauny finančne náročná.

Doprava

Naše sauny dodávame pomocou nákladných vozidiel HDS, ktoré majú nainštalovaný žeriav na nakladanie a vykladanie tovaru. Je to bezpečná voľba, ktorá zahŕňa minimálny počet osôb a výrazne urýchľuje proces dodávky sauny. Sme schopní prepraviť náš výrobok na akékoľvek miesto v Poľsku. Je dôležité, aby miesto, kde sa má bungalov nachádzať, bolo rovné.