Sauna ogrodowa – osobisty port rozluźnienia

Dwupomieszczeniowy domek drewniany

Sauna zewnętrzna Connor jest przykładem domku ogrodowego pełniącego rolę schronienia przed natłokiem codziennych spraw. Wejść do tego budynku możemy z trudnościami dnia codziennego, a wyjść już z nowymi pomysłami i siłami witalnymi. Na całość projektu składa się sporych rozmiarów pomieszczenie sauny oraz przedsionek. Ogromne przeszklenie w saunie otwiera nas nijako na otaczający świat zewnętrzny, który jest na wyciągnięcie ręki. Sauna ogrodowa Connor w formie prostopadłościanu to nowoczesna bryła budynku z płaskim dachem. Drewniana elewacja będąca ciepłym elementem ogółu w powiązaniu z dużym przeszkleniem stanowiącym surowy składnik, wprowadzają przytulność oraz urokliwość do tego miejsca. Podsumowując, domek Connor świetnie sprawdza się w wolnej przestrzeni prywatnego ogródka.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej Connor wykonana jest z deski płaskiej pomalowanej olejem ochronnym. Płaski dach pokryto membraną dachową PVC, a w tylnej części domku zamontowano rynnę oraz rurę spustową. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Drzwi wejściowe do domku w standardowej wersji wykonane są z drewna. Mogą również zostać obite deską elewacyjną z zewnątrz. Szyba zespolona hartowana okna aluminiowego zajmuje całą szerokość sauny, dzięki czemu z każdego jej miejsca wypatrywać można świata zewnętrznego. W domku zastosowano drewnianą podłogę. Na podstawowe wyposażenie składa się również oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek.

W saunie zewnętrznej została zastosowana podłoga drewniana, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Boazerię sauny tworzy drewno świerku skandynawskiego. Sauna wyposażona jest w szklane drzwi i duże okno w ramie aluminiowej w kolorze antracytowym. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia Cilindro wraz z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Connor

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu