Kombinovaná sauna s dvojposchodovými lavicami

Kombinovaná sauna je vyrobená z lipového dreva so širokým profilom (STS) podľa našej firemnej normy – trieda AA. Z tohto dreva bola vyrobená aj vonkajšia fasáda chaty. Dvojposchodové lavice a operadlá vyrobené z lipového dreva najvyššej kvality, ktoré sa vyznačuje absenciou sukov.

Kombinovaný ohrievač Harvia Topclass umožňuje kombinovať suchú aj mokrú saunu v jednom zariadení. Pre takéto riešenie je potrebný externý regulátor, v tomto prípade bol zvolený Nexen B20. Osvetlenie sauny je jedinečné, pretože je vybavené hviezdnou oblohou a svetlami LED na strope. Vďaka diaľkovému ovládaniu sa hviezdna obloha môže rozsvietiť v mnohých farbách. Sauna je tiež vybavená dvoma reproduktormi a zosilňovačom s rozhraním Bluetooth. Tieto prvky boli vybrané z našej širokej ponuky príslušenstva. Dôležitou súčasťou sauny je aj anemostat, ktorý umožňuje regulovať výmenu vzduchu v saune.

Celok dopĺňajú doplnky, ktoré sú súčasťou pobytu v saune. Kotlík spolu s vedrom uľahčuje prelievanie vody cez kamene. Vďaka presýpacím hodinám meriame čas strávený v saune, zatiaľ čo teplomer a vlhkomer poskytujú informácie o prevládajúcej teplote a vlhkosti v saune.

Celá je uzavretá sklenenými dverami s drevenou rukoväťou, ktorá zaručuje bezpečnosť pred popálením.