Domáca sauna – Košice Male

Realizácia sauny prezentovaná na fotografiách nižšie ukazuje ďalšie dielo, šité na mieru podľa preferencií investora, ručne vyrobené naším tímom. Vonkajší rozmer sauny je 225 x 155 cm. Zasklenie dvoch stien rozmazáva hranicu medzi saunou a miestnosťou, v ktorej sa nachádza. Vonkajšie prvky sauny sú vyhotovené v tmavých farbách, ktoré ladia s okolitými detailmi. Použité sklo je skôr dymové ako priehľadné.

Steny, lavičky, operadlá a rošt v interiéri sauny sú vyrobené z tmavého termoliepidového dreva triedy AA. Do sauny sa zmestia 2 ležiace osoby na dvoch úrovniach lavičiek alebo 4-5 sediacich osôb. Piecka je od spoločnosti Harvia model Cilindro s čiernym krytom. Ovládač Nexen B10 je umiestnený na vonkajšom ráme sauny.

Jemné vybavenie sauny tvoria predovšetkým opierky hlavy, vedro a naberačka na nalievanie kameňov vodou, presýpacie hodiny a termovlhkomer, všetko farebne zladené v tmavom odtieni. Za operadlom a pod lavicami boli nainštalované LED RGB pásy ovládané ovládačom. Komplexne vybudovaná sauna už slúži svojim novým majiteľom.