Domová sauna v modernom obložení Rohol

Táto priestranná suchá sauna s rozlohou takmer 9,5 m2 obsahuje mnoho funkcií. Rôzne svetelné prvky, ktoré vytvárajú atmosférický efekt, zahŕňajú LED svetlá pod lavicami, RGB LED pás meniaci farbu za operadlom a pod lavicami a veľkolepú hviezdnu oblohu umiestnenú na strope. Srdcom sauny je varič HUUM model HIVE. Za sporákom sa vertikálne tiahne kamenná stena, ktorá zdôrazňuje rustikálny charakter interiéru. Vonkajšia fasáda sauny je obklopená čiernymi MDF panelmi.

Táto sauna sa vyznačuje inovatívnou povrchovou úpravou stien. Túto úlohu plnia špeciálne dosky Rohol, ktoré sú veľmi odolné a hlavne bezpečné pre používateľov sauny. Ďalšou výhodou je jeho originálny dizajn. Tieto panely sú alternatívou k tradičným dreveným obkladom. Správne ošetrené sú odolné voči extrémnym klimatickým podmienkam, a preto sú vhodné aj do fínskych sáun.

Do interiéru vedú sklenené dvere s drevenou kľučkou. Ovládač Nexen C101B s dotykovou obrazovkou je namontovaný na stene pred sklenenou prednou časťou. Dve úrovne lavíc sú vyrobené z lipového dreva bez uzlov a odolného voči teplu triedy AA, rovnako ako operadlá a platforma.