Kombinovaná fínska a infračervená sauna so sprchou uprostred miestnosti.

Napriek asymetrickým stenám je sauna veľmi pohodlná vďaka veľkému priestoru a dizajnu širokých lavíc, ktoré zapadajú do stien. Sauna je v najširšom mieste široká 190 cm a hlboká 360 cm. Je to sauna postavená vo voľnej miestnosti. Sauna bola upravená na sprchu, ktorú nainštaluje spoločnosť vybraná investorom.

Vnútorné steny sú obložené lipovým dreveným obkladom triedy AA, ktorý je položený vertikálne. Ležadlá, operadlá a plošina sú tiež z lipového dreva. Hlboké lavice s pohyblivými opierkami hlavy podporujú pohodlné ležanie počas saunovania.

Najdôležitejším prvkom každej sauny je varič. V tomto prípade bol zvolený sporák značky Harvia s výkonom 10,8 kW. V tejto saune sa používajú aj kremenné sálavé ohrievače značky Sentiotec. Sauna sa ovláda pomocou externého ovládača od spoločnosti Nexen, ktorý umožňuje aj prednastavenie vyhrievania alebo ovládanie osvetlenia.

Okrem toho je sauna vybavená dvoma reproduktormi a zosilňovačom Bluetooth, aby ste si mohli počas saunovania vychutnať upokojujúcu hudbu.