Domáca sauna – Mrzezyno

Realizácia sauny od mora osloví mnohých milovníkov intímnych sáun. Nie príliš veľké rozmery 235 cm x 152 cm boli dostatočné na to, aby sme ho prispôsobili na saunu. Na dvoch zaoblených rovných laviciach môže sedieť až 5 osôb. Masívne sklo pokrývajúce polovicu všetkých stien sauny vytvára dojem jednoty s miestnosťou, v ktorej sa sauna nachádza. Zasklenie tiež zachraňuje pred pocitom klaustrofóbie v saune.

Sauna je vyrobená z lipového dreva najvyššej kvality AA. Rozloženie obkladov na stenách je v tomto prípade vertikálne. Rozloženie dosiek na lavičkách zodpovedá aj rozloženiu na stenách. V rohu je schovaná fínska sauna Harvia Cilindro. Ovládací panel značky FFES sa nachádza na prednej strane sauny. Aplikácia v telefóne umožňuje m. v. na diaľkové ovládanie sauny odkiaľkoľvek.

Náš dôraz na detail sa prejavuje v rafinovanom spracovaní detailov sauny, m. v. držiak s logom spoločnosti. Našou vizitkou je aj estetické široké operadlo. A v tomto prípade nechýbali ani doplnky v podobe naberačky, opierky hlavy, presýpacích hodín alebo termohygrometra.