Domáca sauna v pivničnom kúte

Domáca fínska sauna s rozmermi 230 cm x 180 cm si našla svoje miesto vo voľnom výklenku v suteréne. Jeho okolie sa vyznačuje industriálnym štýlom. Je tu intímna atmosféra a jemné osvetlenie.

Fasáda sauny je zo smrekového obloženia. Do interiéru vedú sklenené dvere s drevenou kľučkou. Nad saunou sa nachádza osvetlenie v podobe LED pásu, ktorý dotvára atmosféru tohto miesta. Na prednej stene je namontovaný ovládač Nexen B10 s dotykovou obrazovkou.

Vnútorné steny sú obložené obkladom zo škandinávskeho smrekového dreva a dve úrovne lavíc sú vyrobené z bezsukového a neprehrievajúceho sa lipového dreva triedy AA. Sporák bol umiestnený na stene dverí. Ide o model Harvia Vega BC90E.

Vnútorné osvetlenie kabíny je vytvorené led svetlami namontovanými na strope a pod lavicami. Môžete si vybrať náladové, jemné osvetlenie pod skrinku alebo úplné osvetlenie interiéru. Na podlahe je umiestnená plošina, ktorá slúži ako príjemná opierka nôh. Na stenách visia 15-minútové presýpacie hodiny. a termohygrometrom. Ide o prvky, ktoré uľahčujú správne pohybovanie.