Domáca sauna – Żerniki Małe

Nasledujúca realizácia ukazuje jedno z najlepších riešení, pokiaľ ide o umiestnenie domácej sauny, t. j. kúpeľňovú miestnosť. Blízkosť sprchy umožňuje pohodlnejšie saunovanie, pretože medzi jednotlivými sedeniami nie je potrebné chodiť do inej miestnosti, aby ste sa opláchli studenou vodou. V tomto prípade stačí vstúpiť do vedľajšej sprchy. Ďalšou výhodou je, že šikmá stena nie je prekážkou správneho návrhu a konštrukcie sauny.

Solídne spracovanie a sprievodné vybavenie vytvára nádherné miesto na zotavenie po náročnom dni. Klasické svetlé drevo lipy sa dokonale hodí do svetlej kúpeľne. Všetky interiérové prvky aj budova nad saunou majú povrchovú úpravu z dreva triedy AA. Atmosférické osvetlenie v podobe hviezdnej oblohy na strope, ktoré dopĺňajú LED svetlá a LED pás, dotvára nezvyčajnú atmosféru.

Sauna má až 3 funkcie. Kombinovaný sporák od spoločnosti Harvia, model Virta, umožňuje suchý aj mokrý kúpeľ a kremenné sálavé ohrievače od spoločnosti Sentiotec ECO vďaka celému spektru žiarenia urýchľujú regeneráciu unaveného tela, pomáhajú pri zraneniach, bolestiach alebo podporujú redukciu celulitídy. Za sporákom sa tiahne kamenná dyhovaná stena, ktorá zabraňuje horeniu dreva v blízkosti sporáka a dotvára moderný štýl sauny. Externý ovládač umožňuje ovládanie sauny dotykom aj na diaľku.