Fínska sauna realizovaná v horskom štýle. Využitie voľného priestoru s rozmermi 205 x 166 cm sa osvedčilo. Sauna dokonale zapadla do priestoru, ktorý bol pre ňu vyhradený.

Kvintesencia sauny je kombináciou tradičných materiálov a moderných technologických riešení. Toto spojenie zaručuje jedinečnú atmosféru domácej sauny. Spojenie dvoch extrémov – retro a inovácie – v tomto prípade vytvára pozoruhodnú celkovú konzistenciu formy.

Interiér je zariadený v starom štýle. V dizajne bola použitá tepelne upravená borovicaejmutka, ktorá pôsobí zostarnutým dojmom. Tento efekt ešte zhoršujú plné kláty, na ktorých lavičky spočívajú. Sedadlá tiež nie sú klasické. Vyrobené z rovnakého druhu dreva a tepelne upravené tak, aby dopĺňali celkový prírodný materiál páleného dreva, ktorý je podstatou tejto sauny.

Presklená, skosená predná časť dodáva moderný nádych, rovnako ako dokonale prezentovaný elektrický sporák Harvia Cilindro s čiernym krytom. Navigácia do sauny sa uskutočňuje z vonkajšej strany interiéru. Ovládač je umiestnený v rohu prednej steny.

Okrem štandardného osvetlenia bol za operadlami a pod lavicami nainštalovaný pás RGB na dosiahnutie farebných farieb svetla.