1. SUPINE
  2. Realizácie
  3. Kombinovaná sauna – Nowy Klincz

Kombinovaná sauna – Nowy Klincz

Naša kombinovaná sauna si našla svoje miesto v ďalšej domácej relaxačnej zóne, hneď vedľa vírivky.

Vysoko funkčná kabína s rozmermi 240 x 200 cm bola nainštalovaná vo voľnom rohu miestnosti. Vedľa presklenej čelnej steny bola umiestnená vonkajšia ovládacia jednotka s dotykovou obrazovkou značky Nexen model B20 na ovládanie dvojfunkčných sporákov.

Vybrané nástenné vykurovacie teleso Harvia Topclass Combi s výkonom 9 kW v sebe spája schopnosť vyhrievať saunu, ale aj zvyšovať vlhkosť vzduchu vďaka zabudovanému generátoru pary. Týmto spôsobom poskytuje rôzne zážitky z kúpania. Okrem toho umiestnením vôní alebo byliniek do určenej oblasti využívame inhaláciu, ktorá má vplyv na hlbšiu relaxáciu.

Drevo obklopujúce steny je zo škandinávskeho smreka, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam vrátane vysokých teplôt v saune. Lavice, plošina a operadlá sú obložené svetlými lištami vo vápennej farbe. Dve úrovne lavičiek vám umožnia prispôsobiť si oddychovú zónu podľa vašich individuálnych preferencií. V saune platí pravidlo „čím vyššie, tým horúcejšie”, takže saunoví začiatočníci zvyčajne používajú nižšie ležadlá.

Implementácia naším tímom od návrhu až po inštaláciu. Všetky potrebné komponenty, ktoré tvoria kompletnú saunu, ako sú m. v. osvetlenie alebo vetranie sú vždy súčasťou našich služieb.