Vonkajšia sauna – Chwaszczyno

Nižšie uvedený mohutný dizajn zobrazuje bungalov s rozlohou takmer 34 m². Budova má obdĺžnikový pôdorys so šikmou plechovou strechou. Celé zariadenie sa nachádza pri jazere a jeho súčasťou sú dve sauny, takže výhľad z každej z nich je nádherný.
Vo vnútri sa nachádza šesť samostatných miestností, a to: predsieň, relaxačná miestnosť s výhľadom a vstupom na terasu, technická miestnosť, toaleta a sprcha, ako aj fínska sauna a infrasauna. Objekt je vybavený mnohými pármi dverí a okien, ktoré nielenže poskytujú prirodzené svetlo do interiéru, ale tiež umožňujú priblížiť sa k prírode, ktorá chatu obklopuje.
Väčšia zo sáun, fínska sauna, pojme až 7-8 osôb a je obložená tepelne upraveným lipovým drevom triedy AA. Jeho srdcom je varič značky Huum, model Hive, a jeho ovládanie je možné prostredníctvom dotykového ovládača aj aplikácie v telefóne. Atmosféra v saune je veľmi príjemná vďaka osvetlenej soľnej stene položenej za sporákom, ako aj 3 okruhom RGB LED pásov namontovaných okolo stropu, za operadlami a pod lavicami.
Menšia zo sáun je infračervená sauna, ktorá je tiež vyhotovená z lipového dreva. Tu je vykurovacích telies oveľa viac a ide o kremenné sálavé ohrievače značky EOS Vitae, ktoré žiaria celým spektrom zdraviu prospešného infračerveného žiarenia. Ovládanie tejto sauny sa vykonáva v chate pomocou panela umiestneného pred vchodom do sauny, ako aj odkiaľkoľvek pomocou aplikácie v telefóne. Saunu dopĺňa osvetlenie, ktoré dodáva interiéru jemnú atmosféru.
Objekt bol postavený na súkromné účely a slúži na individuálnu rekreáciu v krásnom mieste na mape Poľska, plnom prírodných krás.