Súkromná záhradná sauna s moderným nádychom. Bungalov má rozmery 270 cm x 230 cm a celkovú výšku 250 cm. Je rozdelená na dve časti: menšie átrium a väčšiu kombinovanú saunu. Sklenená stena rozdeľuje obe miestnosti a opticky zväčšuje dostupný priestor. Osvetlenie vo forme LED svietidiel bolo nainštalované v predsieni (na strope) aj v saune (na strope a pod lavicami).

Kombinovaná sauna je obložená obkladom z lipového dreva najvyššej kvality AA. Z rovnakého druhu dreva sú vyrobené aj lavice, operadlá a plášť sporáka. Rozmery sauny sú 200 cm x 160 cm. Srdcom sauny je kombinovaný sporák, ktorý okrem suchého kúpania umožňuje aj reguláciu vlhkosti vzduchu. Je vybavený naparovačom, aróma miskou a mriežkou na bylinky.

Predsieň je hlboká necelý meter a široká dva metre, čo je tak akurát, aby ste si v nej mohli nechať vrchný odev pred vstupom do sauny. Obloženie je tu vyrobené zo škandinávskeho smrekového dreva. V tejto miestnosti sa nachádzal aj elegantný ovládací panel sauny.

Vonkajšia fasáda chaty je zo sibírskeho smrekovca so zaujímavým profilom – kosoštvorcom – v tmavohnedej farbe. Vonkajšie dvere sú rovnako ako ostatné dve okná osadené benátskym sklom. Tým sa zachováva úplné súkromie obyvateľov bungalovu a umožňuje sa denné svetlo aj výhľad do záhrady.