Záhradná sauna Liv pri Lodži

Predstavujeme realizáciu záhradnej sauny Liv – jeden z našich hotových modelov. Koncom roka 2021 sme predstavili katalóg hotových záhradných sáun, aby sme našim zákazníkom uľahčili tento vážny výber sauny. Investori v Lodži využili jednu z navrhovaných inšpirácií. Sauna bola prepravená celá pomocou žeriavu HDS. Rozmery tejto realizácie sú 250 cm x 250 cm.

Liv je unikátny dizajn sauny s jednoplášťovou strechou pokrytou plechom so stojatou drážkou. Fólia antracitovej farby sa odtiahla ďalej do zadnej časti sauny a na jej ľavú stranu. Drevenú fasádu sauny a jej podhľad tvorí vertikálne položená plochá doska, natretá impregnačným prostriedkom vo farbe indického palisandru.

Malú terasu tvorí terasová doska natretá olejom kompatibilným s fasádou a LED svetlá. Vonkajšie osvetlenie sa nachádza aj v podhľade s 3 kusmi. Na prednej strane sauny je nainštalované pevné okno v hliníkovom ráme s rozmermi 185 cm x 210 cm, ktoré vám umožní vychutnať si výhľad, ktorý vidíte zvnútra sauny. Pri vchode sa nachádza stojan a ovládač sauny značky HUUM.

Vnútri sauny je obloženie zo škandinávskeho smrekového dreva, zatiaľ čo lavice, operadlo, opierky hlavy, plošina a lamely lavíc sú vyrobené z lipového dreva s triedou AA. Na stene je umiestnený sporák značky HUUM a za ním kamenná stena. Osvetlenie v saune vytvárajú LED svetlá.

Kliknutím sem prejdite na stránku modelu sauny Liv.

Alebo si pozrite všetky naše hotové modely záhradných sáun.