Záhradná sauna Liv prepravovaná ako celok

Ďalšia realizácia z nášho katalógového modelu Liv je za nami. Sauna bola prepravená celá pomocou žeriavu HDS. Rozmery tejto realizácie sú 250 cm x 250 cm.

Liv je unikátny dizajn sauny s jednoplášťovou strechou pokrytou plechom so stojatou drážkou. Fólia antracitovej farby sa odtiahla ďalej do zadnej časti sauny a na jej pravú stranu. Drevenú fasádu sauny a jej podhľad tvorí vertikálne položená plochá doska, natretá impregnáciou. Na terase boli použité LED svetlá, ktoré budovu v noci nádherne osvetľujú.

Zo sauny sa môžete pozerať do rozkvitnutej záhrady vďaka zaskleniu v podobe pevného okna v hliníkovom ráme. Vo vnútri sauny sa stretávame s obkladom z lipového dreva so širokým profilom STS. Dodáva saune luxusný nádych. Osvetlenie v saune pozostáva zo svetiel LED. Srdcom sauny je závesný varič značky HUUM, za ktorým sa nachádza kamenná stena.

Pozývame vás, aby ste využili naše prefabrikované modely záhradných sáun na prepravu žeriavom HDS. Preprava sauny ako celku žeriavom HDS je možná po celej krajine. Tu si môžete stiahnuť katalóg hotových návrhov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a
kontaktovať
.