1. SUPINE
  2. Realizácie
  3. Záhradná sauna – Lwówek Śląski

Záhradná sauna – Lwówek Śląski

Záhradná sauna – Lwówek Śląski

Vonkajšia sauna Lars bola na stavenisko dopravená v celku pomocou žeriavu HDS, čo výrazne zvyšuje komfort našich zákazníkov, keďže celá „operácia” sa uskutoční v priebehu jedného dňa. Investorom nezaberáme veľa času a môžu sa okamžite tešiť z pripojenej sauny pripravenej na používanie.

V domčeku s vonkajšími rozmermi 360 cm x 250 cm sa nachádzajú 2 miestnosti: menšia predsieň a hlavná miestnosť, fínska sauna. Fasáda je z vertikálne uložených drevených lamiel ošetrených antracitovým odtieňom. Vonkajšie dvere sú rámové, hliníkové, presklené. V saunovej miestnosti je umiestnené okno s tvrdeným sklom.

Predsieň je obložená smrekovým drevom. Obsahuje osvetlenie a zásuvku. Tento priestor slúži na odpočinok medzi saunovaním a na odloženie nepotrebných vecí, ktoré sa do sauny neprinášajú.

Sauna je obložená rovnakým druhom dreva ako aj predsieň. Lavice, operadlá a plošina sú vyrobené z bezuzlového lipového dreva triedy AA. Sklenené dvere vedú priamo do sauny. Sauna je vyhrievaná valcovou pieckouHarvia s integrovaným ovládaním. Súčasťou štandardnej výbavy tejto sauny sú presýpacie hodiny, termohygrometer, opierky hlavy, vedro s naberačkou.
Sauna je krásna vo svojej jednoduchosti. Perfektne sa hodí do záhrady, je kompaktná, ale veľmi funkčná, pretože sa tu zmestí až 8 osôb a obsahuje všetko, čo potrebujete na oddych a únik od každodenného behu a zhonu.