Záhradná sauna – Michalowice

S hrdosťou vám predstavujeme ďalšiu realizáciu záhradnej sauny SVEN, ktorú si investor vybral z nášho katalógu záhradných sáun. Sauna bola upravená tak, aby vyhovovala potrebám klienta.

Záhradný domček pozostáva zo sauny a predsiene. Sauna je vybavená pecou od spoločnosti HUUM, ktorá sa ovláda pomocou ovládača s aplikáciou na telefón od rovnakej značky. Interiér sauny je obložený škandinávskym smrekovým drevom. Lavičky. Operadlá a platforma sú štandardne vyrobené z lipového dreva triedy AA.

Vonkajší obklad sauny tvorí doska s obdĺžnikovým profilom položená vertikálne a impregnovaná zlatým dubom. Sauna má okno s hliníkovým rámom s rozmermi 180 x 210 cm a sklenené dvere, ktoré vedú do predsiene. Tým sa interiér otvára okoliu a zároveň poskytuje dodatočné svetlo. Na fasáde pribudli vonkajšie nástenné svietidlá, ktoré po zotmení krásne osvetľujú saunu.

Pozývame Vás využiť naše hotové modely záhradných sáun na prepravu žeriavom HDS. Preprava sauny v celku žeriavom HDS je možná po celej krajine. Tu si môžete stiahnuť katalóg hotových návrhov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.