Záhradná sauna prepravovaná ako celok

S hrdosťou vám predstavujeme ďalšiu realizáciu záhradnej sauny, ktorú si investor vybral z nášho katalógu záhradných sáun. Sauna bola upravená tak, aby vyhovovala potrebám klienta.

Záhradný domček pozostáva zo sauny a predsiene. Sauna je vybavená suchou pecou a infračervenými ohrievačmi. Táto kombinácia umožňuje striedanie dvoch typov saunovania. Takáto sauna sa ovláda pomocou externého ovládača Nexen B31. Interiér sauny je obložený škandinávskym smrekovým drevom. Lavičky. Operadlá a platforma sú štandardne vyrobené z lipového dreva triedy AA. Z doplnkov, pre ktoré sa majitelia sauny rozhodli, sú m. v. zvukový systém, misa na bylinky nad sporákom alebo architektonické betónové panely.

Vonkajší obklad sauny tvorí doska s obdĺžnikovým profilom položená vertikálne a impregnovaná zlatým dubom. Zo sauny vedie veľké hliníkové okno a sklenené dvere vedú do predsiene. Toto riešenie dodáva budove priestrannosť. Na fasáde pribudli vonkajšie svietniky, ktoré po zotmení krásne osvetľujú saunu.

Na fotografiách môžete vidieť aj to, ako bola sauna dopravená do záhrady investora.

Pozývame vás, aby ste využili naše prefabrikované modely záhradných sáun na prepravu žeriavom HDS. Preprava sauny kompletne žeriavom HDS je možná po celej krajine. Tu si môžete stiahnuť katalóg hotových návrhov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.