Neobvyklá záhradná sauna postavená na súkromnom pozemku. Budova je postavená v tvare písmena L. Zariadenie pozostáva zo saunového domčeka s rozmermi 230 x 450 cm, v ktorom sa nachádza sauna a predsieň, ako aj skrinka na náradie s rozmermi 260 x 220 cm. Obklad fasády je z lakovaného smrekového dreva. Dva páry vonkajších dverí sú obložené fasádnou doskou, ktorá zjednocuje celok. Všetky miestnosti sú vybavené osvetlením a v predsieni a v komore sú elektrické zásuvky. Ani vonku nechýbali štýlové nástenné svietniky a zásuvky.

Sauna je vyrobená zo škandinávskeho smrekového obloženia, zatiaľ čo lavice, operadlá, okolie variča a plošina sú vyrobené z lipového dreva triedy AA. Kombinovaný sporák umožňuje používať suchú alebo mokrú saunu. Okrem toho sa za sporák položili architektonické betónové panely.

Predsieň je miestom na oddych po saunovaní. Je vybavená lavicou a sprchovacím kútom, ako aj výrazným oknom z benátskeho skla.

Skrinka na náradie je ďalšia miestnosť, do ktorej sa dá dostať len zvonku. Steny boli obložené doskami OSB a bolo nainštalované malé okno.

Celkový vzhľad je pôsobivý a zároveň vytvára veľmi praktické miesto na relaxáciu.