Záhradná sauna s predsieňou a ďalšou miestnosťou

Vonkajšia sauna s rozmermi 355 cm x 324 cm má drevenú fasádu s kosoštvorcovým profilom. Vstupné dvere sú vyrobené z hliníka. Vo vnútri sa nachádza predsieň, fínska sauna a malá skladová miestnosť za saunou.

Vnútorné steny bungalovu sú obložené dreveným obkladom najvyššej kvality AA so širokým profilom. Podlaha je celá pokrytá smrekovými doskami. V predsieni bola nainštalovaná lavica na odpočinok a v ďalšej miestnosti za dverami na mlieko sú police na uskladnenie.

Vďaka sklenenej čelnej stene s dverami tvorí sauna takmer jeden celok s átriom. Všetky lavice sú vyrobené z lipového dreva bez súkna triedy AA. Okrem svojej najdôležitejšej funkcie – vykurovania sauny – je veľký, zaoblený sporák HUUM aj nepopierateľnou ozdobou. Jeho valcovitý tvar a výrazné, špeciálne vybrané kamene – okruhliaky – umocňujú jedinečnú vizuálnu stránku miesta. Nad sporákom bola zavesená špeciálna miska na vône, vodu a soľné kamene. Toto riešenie zaručuje ďalší aromatický zážitok v saune. Úplné vonkajšie zasklenie jednej zo stien sauny ju opticky zväčšuje a stiera hranicu medzi vonkajším a vnútorným svetom.

Kompaktný ovládač sauny bol umiestnený priamo pred vchodom do sauny. Naši dizajnéri sa postarali aj o detaily, ako je osvetlenie, vypínače a zásuvky.