1. SUPINE
  2. Realizácie
  3. Záhradná sauna – Sinsheim, Nemecko

Záhradná sauna – Sinsheim, Nemecko

Záhradná sauna prepravovaná ako celok

Záhradnú saunu pre investora z Nemecka kompletne pripravila naša spoločnosť v dielni a následne ju po naložení žeriavom HDS prepravila kamiónom.

Záhradný domček pozostáva z odpočinkovej miestnosti, sprchy, technickej miestnosti a fínskej sauny.
Fasádu bungalovu tvoria panely HPL antracitovej farby. Okenice boli farebne zladené. Na fasáde boli použité vonkajšie svietniky.

Relaxačná miestnosť je obložená smrekovým obkladom a na podlahe sú vodotesné podlahové dosky AC5. Pribudlo aj podlahové kúrenie. Sprchovací kút bol vybavený sklápacími dverami, sprchovacím setom a lanovým odtokom. Na stenách a podlahe sú vinylové platne. Osvetlenie je zabezpečené svetlami LED.

V saune sa používajú lavičky rôznych výšok. Sauna je vykurovaná varičom Harvia Vega, ktorý je uzavretý. Okrem toho je nad sporákom zavesená miska na bylinky. Do sauny vedú sklenené dvere. Sauna vychádza do dvora vďaka oknu s hliníkovým rámom a tvrdeným sklom z vnútornej strany.

Vítame aj zákazníkov z krajín mimo Poľska, ktorí s nami chcú spolupracovať. Sauna v Sinsheime, ako aj mnohé iné, sú príkladom toho, že hranice pre nás nie sú problém.