Záhradná sauna so sprchou

Rozmery saunového domčeka sú 220 cm x 560 cm. Fasáda bola vyrobená z plochých smrekových dosiek. Fasáda bola naolejovaná impregnáciou v odtieni podľa výberu klienta. Plošina je obložená drážkovanou palubovkou, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Na fasáde sú 4 svietniky, ktoré osvetľujú budovu.

Suchá sauna, ktorá využíva varič Harvia Cilindro a externý ovládač BleBox, ktorý umožňuje reguláciu teploty prostredníctvom smartfónu, je vyrobená z obloženia zo škandinávskeho smrekového dreva položeného horizontálne. Zo sauny sa môžete pozerať na pôvab nádvoria cez panoramatické okno s tvrdeným sklom.

Vedľa sauny sa nachádza miestnosť so sprchou. Keďže patrí aj do tzv. „mokrých” miestností, použila vodotesné OSB dosky na podlahe a na stene, kde bola vytvorená sprcha. Toto riešenie bolo pripravené na obkladanie, za ktoré je zodpovedný investor. V predsieni sa na strope a stenách použilo smrekové obloženie – okrem priestoru určeného na sprchovanie.

Zasklenie v podobe skleneného priečelia v saune, okien vedúcich zo sauny do predsiene a vonkajších dverí so sklom umožňujú dostatok svetla v chate počas slnečného dňa.