Záhradná sauna s vírivkou na terase

Saunový dom poskytuje viacúčelové kúpeľné centrum na dvore. Celá budova má rozlohu takmer 32 m2 a pozostáva z fínskej sauny, átria, technickej miestnosti, kúpeľne a terasy s vírivkou. Bungalov má podlahové kúrenie a osvetlenie zabezpečujú led závesné svietidlá.

Celý projekt bol realizovaný v drevenej rámovej konštrukcii s plechovou strechou so stojatou drážkou. Fasáda je z drevených dosiek s rovným profilom a je natretá ochranným olejom vo farbe smrekovca. Dvere a okenice z PVC v antracitovej farbe dodávajú moderný šarm.

Terasa budovy záhradnej sauny je vyrobená zo sibírskeho smrekovca natretého ochranným olejom. Do predsiene vedú dvojkrídlové balkónové dvere s kľučkou na oboch stranách. Jedna strana terasy je ohradená múrom, ktorý z vonkajšej strany tvorí krytú dreváreň.

Technická miestnosť bola obložená doskami OSB. Fínska sauna má plochu 230 cm x 190 cm. Bola obložená škandinávskym obkladom zo smrekového dreva. Operadlá a lamely lavíc sú štandardne vyrobené z lipového dreva. Predná časť sauny bola kompletne zasklená.