Záhradná sauna s predsieňou

Domček, v ktorom sa nachádza sauna a predsieň, má rozmery 350 cm x 270 cm. Fasáda je vyrobená z plochej dosky a je chránená vhodným olejom. Na zjednotenie celku sú vstupné dvere obložené fasádnou doskou.

Pri vstupe do budovy sa nachádza prvá miestnosť, ktorá vám umožní nechať si veci z oblečenia alebo vybavenia, ktoré si neprinesiete do vyhrievanej saunovej kabíny. Steny sú obložené zvislým smrekovým obkladom a oproti vchodu je umiestnená ďalšia lavička. Rozmery predsiene sú 110 cm x 250 cm.

Do sauny vedú sklenené dvere. Jeho interiér je obložený lipovým drevom so širokým profilom STS. Ležadlá, ako aj operadlá a plošina majú povrchovú úpravu z rovnakého druhu dreva. Valcový varič Harvia s vysokým výkonom a počtom kameňov bez problémov vyhreje saunu na približne 110 stupňov Celzia a vďaka výraznému preskleniu vyzerá fenomenálne. Celková veľkosť sauny je 210 cm x 250 cm.

Kompletná súprava saunového príslušenstva obsahuje opierky hlavy, presýpacie hodiny, teplomer, vlhkomer, plastový kotlík a drevenú naberačku.