1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. Všetko, čo potrebujete vedieť o preprave záhradných sáun!

Všetko, čo potrebujete vedieť o preprave záhradných sáun!

Moderná sauna vo vašej záhrade za jeden deň? Prečo nie! Rozhodnite sa pre saunu s dopravou a užite si svoj kúpeľný kútik.

Keďže preprava záhradných sáun žeriavmi HDS bola zahrnutá do našej ponuky, môžeme realizovať sny investorov v expresnom tempe. A čo je najdôležitejšie, nie sme obmedzení veľkosťou budovy!

Hotová záhradná sauna za jeden deň?

Ako výrobca ponúkame nielen sauny na mieru, ale aj hotové saunové stavby. Pozrite si naše záhradné sauny: modely sáun. Okrem toho vďaka prefabrikácii a možnosti prepravy žeriavom HDS môže sauna stáť vo vašej záhrade v priebehu jedného dňa.

Ako sa záhradné sauny prepravujú?

Sauny prepravujeme vcelku pomocou HDS alebo hydraulických autožeriavov. Ide o nákladné vozidlá, ktoré majú nainštalovaný žeriav na nakladanie a vykladanie tovaru. Je to bezpečná voľba, do ktorej je zapojený minimálny počet ľudí.

Aké sú výhody prepravy sauny vcelku?

Hlavnými výhodami prepravy sáun sú nižšia cena a kratší čas inštalácie. Po dokončení stavby v dielni trvá inštalácia sauny v záhrade investora len jeden deň. Naopak, pri výstavbe na mieste je to až dva týždne. Samozrejme, ak nie je možné dostať sa na pozemok pomocou žeriavu, stále ponúkame inštaláciu záhradnej sauny priamo na mieste! Odporúčame vám, aby ste
kontakt
.