1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. Záhradná sauna s lodžiou, súkromná kúpeľná zóna

Záhradná sauna s lodžiou, súkromná kúpeľná zóna

Záhradná sauna s polenom v modernom alebo tradičnom dizajne. Ako bude vyzerať vaša súkromná kúpeľná zóna?

Ak si pri predstave záhradnej sauny predstavíte malý sud s dvierkami, ktorý pripomína vchod do hobitieho domčeka… Potom musíme vašu predstavivosť jednoznačne podnietiť! Predstavte si kúpeľnú oblasť, kam nemusíte dochádzať ani si vopred dohodnúť konkrétne termíny. Moderné alebo veľmi tradičné kúpele, ktoré ladia s dizajnom záhrady a susedných budov. K dispozícii 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Vo vašom súkromnom wellness centre, záhradnej saune s balónom, môžete relaxovať osamote alebo v spoločnosti.

Domáce kúpele alebo čo presne môže obsahovať saunový dom so zrubom?

Saunový dom, ktorý slúži ako kúpele, je často samostatná budova. Jeho vybavenie závisí od individuálnych preferencií. Takáto chata môže mať okrem saunovej kabíny aj pohodlnú predsieň, odpočinkovú miestnosť, šatňu, sprchu a toaletu. Z vonkajšej strany môže byť budova sauny dodatočne vybavená priestrannou terasou, na ktorej sa nachádza balia alebo dokonca vírivka. Niektoré z nich navyše spájajú kúpeľnú zónu so zábavným priestorom a na terase umiestňujú gril a bar.

Preskúmajte návrhy záhradnej sauny s guľatinou.

Naše portfólio zahŕňa mnoho realizácií záhradných kúpeľných priestorov so saunou a lodžiou. Ako výrobca vyrábame moderné aj tradičné sauny. Každý z nich je individuálny a navrhnutý s ohľadom na potreby používateľov. Pozývame vás, aby ste si niektoré z nich pozreli.

Záhradná sauna s guľatinou

Tradičná záhradná sauna s veľkou krytou terasou, kde je umiestnená sprcha a lodžia. Ďalšie prvky sauny vám umožnia dokončiť tradičný rituál kúpania a zároveň si vychutnať relax v prírode.

Malá záhradná sauna s lodžiou a vírivkou

Domáce kúpele na relatívne malom priestore, t. j. saunový dom, tanečná sála a vírivka. Mohli by ste chcieť niečo viac?

Domek saunowy Kraków małopolskie

Saunová chata s grilom

Súkromné kúpele so zábavnou zónou, ktorá je saunovým domom s veľkou terasou, ku ktorej patrí gril, udiareň a bar. Toto je príklad komplexného prístupu k téme relaxácie, oddychu a zábavy s priateľmi.

Sauna ogrodowa Alex domowe spa

Moderná sauna s lodžiou

Tradičná sauna s moderným nádychom, ktorej dizajn dokonale zapadá do charakteru záhrady a susednej budovy.

Sauna s vírivkou v záhrade

Priestranná, čiastočne krytá terasa s vírivkou je jednou z hlavných atrakcií tejto kúpeľnej zóny. Samozrejmosťou je celoročná záhradná sauna s veľkým oknom z benátskeho skla, ktoré poskytuje intimitu.

Domek ogrodowy spa Zarzecze Bielsko-Biała

Snívate o vlastnom súkromnom wellness centre?
Kontaktujte nás
, pripravíme vám návrh na mieru podľa vašich požiadaviek:

 

(+48) 795 600 656

sklep@supine.eu

Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00