Hotové modely vonkajších sáun

Špecializujeme sa na návrh a výstavbu sáun, sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami
a rozsiahle portfólio dokončených projektov.

Jedinečné modely sáun

Pripravili sme pre vás katalóg záhradných sáun s ôsmimi modelmi, aby ste si mohli ľahko vybrať variant pre vás. Tieto sauny sa líšia vonkajšou fasádou, usporiadaním, objemom a presklením, aby ste videli množstvo variantov, ktoré naša spoločnosť Supine ponúka. Každú saunu môžeme upraviť podľa vašich potrieb. Ponúkame poradenstvo a profesionálny projekt sauny a výsledkom našej spolupráce je konečná montáž vašej záhradnej sauny v drevenej rámovej konštrukcii.

Záhradné sauny môžu byť vašimi súkromnými kúpeľmi bez ohľadu na ročné obdobie alebo vonkajšiu auru. Správne navrhnuté vám umožnia vychutnať si kúpanie počas celého roka a detaily, na ktorých sme si dali záležať, doplnia každý záhradný saunový kúpeľ a umožnia vám plne sa uvoľniť a relaxovať.

Stiahnite si katalóg a pozrite si naše hotové modely vonkajších sáun, ktoré dokonale zapadnú do vašej záhrady. Tu nájdete vizualizácie, rozmery a ceny jednotlivých saunových domov.

Preprava sauny ako celku

Preprava sauny žeriavom HDS je možná po celej krajine. Saunu vám privezieme a nainštalujeme ju za jeden deň. Sauna je okamžite pripravená na použitie a vy si môžete hneď vychutnať súkromné sedenie s rodinou a priateľmi.

Na váš pozemok nie je prístup pre žeriav?
Nebojte sa, saunu vám nainštalujeme na mieste!

Komplexné služby

Ponuka modelov záhradných domčekov zahŕňa kompletnú konštrukciu a vybavenie fínskej sauny, ako napríklad:

  • sporák
  • obkladové drevo a lavičky
  • sada príslušenstva
  • opierky hlavy
  • okenné a dverové stolárske výrobky
  • fasáda s ochranným olejom
  • Osvetlenie

Naša ponuka sa týka kompletnej záhradnej sauny vrátane zariadenia a izolácie – nainštalovaná sauna je okamžite pripravená na použitie. Výrobok je ručne vyrobený našimi odborníkmi – môžete si byť istí, že náš skúsený tím profesionálov zabezpečí najvyššiu kvalitu spracovania. Rozsiahle portfólio realizácií, odporúčania našich klientov a dlhoročné skúsenosti sú aspekty, ktoré spoločnosť Supine na trhu odlišujú. Dôverujte nám ešte dnes – tešíme sa na spoluprácu.

Osobný relaxačný priestor doma

Ku každej objednávke pristupujeme individuálne a prispôsobujeme ju vašim potrebám ako investora luxusu v minimalistickej podobe. Vyberte si ideálnu saunu pre svoju záhradu z ponuky hotových modelov.